Mobil Cihaz Nasıl Hack'lenir?

Sussano

Yeni üye
8 Tem 2021
23
6
21
Selam arkadaşlar
Mobil bir cihazın kamerasını hacklemek ve dinlemek istiyorum.Bunun ile ilgili sağda solda bilgi bulsamda pek güvenilir bulmadım ve önce bir Tht üyelerinde danışmak istedim.

1- Kendi cihazımda denemeyi düşünüyorum cihaza bir sıkıntısı olur mu?

2-Yeniyim lütfen detaylı bir kaynak önerin

Herkese iyi akşamlar...

By_ Scremente

Uzman üye
8 Nis 2012
1,559
72
Kendi cihazında denemek zarar vermez script yoluyla kameraya izin verip görüntü ve video alınabiliyor karşı taraftan forumda konuyla ilgili bilgiler mevcuttur aratırmalısınız.

Doctordied

Katılımcı Üye
19 Nis 2020
306
199
Selam arkadaşlar
Mobil bir cihazın kamerasını hacklemek ve dinlemek istiyorum.Bunun ile ilgili sağda solda bilgi bulsamda pek güvenilir bulmadım ve önce bir Tht üyelerinde danışmak istedim.

1- Kendi cihazımda denemeyi düşünüyorum cihaza bir sıkıntısı olur mu?

2-Yeniyim lütfen detaylı bir kaynak önerin

Herkese iyi akşamlar...
Öncelikle Merhaba, İyi Forumlar, İyi Çalışmalar;

Karşı tarafın cihazının kamerasını hackleyip dinlemek istiyorsanız truva atı virüsü yani trojan saldırısı ile yapabilirsiniz. Trojan saldırısını kısaca anlatayım. Trojan bir virüstür. Trojani karşı hedef cihaz indirir ise telefona rahatça erişim sağlayabiliyorsunuz. Trojan yapımı ile alakalı Turk Hack Team forumumuz da bir çok konu mevcut. O konulara bakabilirsin. Diğer soruna gelir isek sıkıntı olabilir. Çünkü veriler bildiğim kadarıyla sadece sende olmuyor. Diğer sorun ise dediğim gibi Turk Hack Team forumumuz da bir çok konu mevcut. Umarım sana yardımcı olabilmişimdir. Şimdiden kolay gelsin. Tekrardan iyi forumlar, iyi çalışmalar, iyi günler :).

AXPA

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
2,340
150
New World
Merhaba,

Bu isteğinizi ve daha fazlasını AndroRat ile yapabilirsiniz. Bu yönde şöyle kısa bir bilgi verebilirim;

AndroRat nedir? ==> Bir .apk uzantılı dosya var olduğunu düşünün, işte bu .apk içerisine zararlı kodlar enjecte ederek karşı tarafta ki kurbana gönderdiğinizde kurbanın otomatik tüm verileri sizin kontrolünüz de oluyor.

AndroRat İle Neler Yapılabilir?

1. Karşı tarafın tüm telefonda ki bilgilerini alabilirsiniz.
  2. Arama günlüklerini alabilirsiniz.
  3. Tüm mesajları alabilirsiniz.
  4. GPS/Ağ konumu üzerinden nerede olduğu görebilirsiniz.
  5. Anlık olarak bir kişi ile mesajlaşıyorsa, mesaja cevap atabilir veya silebilirsiniz.
  6. Telefon açık pozisyondayken başka birisini arayabilir ve uzaktan kontrol edebilirsiniz.
  7. Telefon kamerası ile uzaktan resim çekebilirsiniz.
  8. Telefon kamerası ile uzaktan video çekebilirsiniz.
  9. Telefon internet tarayıcısına bağlanabilirsiniz.
  10. Telefon ses durumlarını değiştirebilir, titreşim moduna alabilirsiniz.
Bu programı ise aşağıda ki link üzerinden indirebilirsiniz;

Link ==> AXPA
VT Tarama Sonucu ==> AXPA-VT
Not ==> VT tarama sonucunun negatif çıkması programın içeriğinden dolayı doğal bir sonuçtur. Bu işlem sonrası mesuliyet kabul edilmez.

Bilginize,

S9NTX

Özel Üye
19 Ağu 2017
6,386
1,404
Merhaba;

1-)Merhaba Rat üreticisi siz olduğunuzdan telefonunuzu kontrol etmeniz bir problem yaratmıyacaktır

2-)linux kullanıyorsanız TheFatRat kullanabilirsiniz basit ve özelliği bol bir araçtır

livcon

Üye
21 Tem 2021
155
87
21
Merhaba,

Bu isteğinizi ve daha fazlasını AndroRat ile yapabilirsiniz. Bu yönde şöyle kısa bir bilgi verebilirim;

AndroRat nedir? ==> Bir .apk uzantılı dosya var olduğunu düşünün, işte bu .apk içerisine zararlı kodlar enjecte ederek karşı tarafta ki kurbana gönderdiğinizde kurbanın otomatik tüm verileri sizin kontrolünüz de oluyor.

AndroRat İle Neler Yapılabilir?

1. Karşı tarafın tüm telefonda ki bilgilerini alabilirsiniz.
  2. Arama günlüklerini alabilirsiniz.
  3. Tüm mesajları alabilirsiniz.
  4. GPS/Ağ konumu üzerinden nerede olduğu görebilirsiniz.
  5. Anlık olarak bir kişi ile mesajlaşıyorsa, mesaja cevap atabilir veya silebilirsiniz.
  6. Telefon açık pozisyondayken başka birisini arayabilir ve uzaktan kontrol edebilirsiniz.
  7. Telefon kamerası ile uzaktan resim çekebilirsiniz.
  8. Telefon kamerası ile uzaktan video çekebilirsiniz.
  9. Telefon internet tarayıcısına bağlanabilirsiniz.
  10. Telefon ses durumlarını değiştirebilir, titreşim moduna alabilirsiniz.
Bu programı ise aşağıda ki link üzerinden indirebilirsiniz;

Link ==> AXPA
VT Tarama Sonucu ==> AXPA-VT
Not ==> VT tarama sonucunun negatif çıkması programın içeriğinden dolayı doğal bir sonuçtur. Bu işlem sonrası mesuliyet kabul edilmez.

Bilginize,
Merhaba, gönderdiğiniz linkteki dosya silinmiş, süresi geçmiş olabilir. Alternatif link bırakır mısınız ? Hatta yandex disk gibi dosyanın uzun süre silinmediği bi platformdan paylaşmanız birkaç ay sonra bu konuya bakacak olan arkadaşlar için de kolaylık olur

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.