Mobil crack işlemi nasıl yapılır

ibrahimms

Yeni üye
21 Nis 2020
29
0
Beyler hiçbir türkçe kaynakta nasıl mobil crack yapılır eğtimi yok ve luckypatcher artık çokta işe yaramıyor freedom deniyorum oda olmuyor nasıl yapabilirim bi eğtim bi bilgi varmı 2 uygulamayı cracklemeyi planlıyorum birisi ccgram son sürüm bunun eski sürümü konu olarak açılmış fakat yeni sürüm lazım birde apphi adında bir uygulama 2 side aylık veya yıllık abonelik olarak çalışıyor lütfen birisi yardım etsin internette yok ve kendim yapayım diyincede hiçbir bilgi bulamadım

Moderatör tarafında düzenlendi:

TTRTAHIR

Katılımcı Üye
3 Tem 2016
500
0
Cevap: Mobil Crackleme Pls Yardım

Oncelikle sakin ol, 8 dakikada 3 mesaj atmissin hem de yanlis konuya (yardim konusuna acman gerekliydi). Ama evet tht'de reverse engineerinle ugrasan insan bulmak oldukca zor. Sana birkac tool onerebilirim ama isine yarayacagini zannetmiyorum.

APKInspector
APKTool
Objection
AndBug
Androguard

Son düzenleme:

ibrahimms

Yeni üye
21 Nis 2020
29
0

Oncelikle sakin ol, 8 dakikada 3 mesaj atmissin hem de yanlis konuya (yardim konusuna acman gerekliydi). Ama evet tht'de reverse engineerinle ugrasan insan bulmak oldukca zor. Sana birkac tool onerebilirim ama isine yarayacagini zannetmiyorum.

APKInspector
APKTool
Objection
AndBug
Androguard

bunları nette buldum fakat nasıl kullanacağıma dair bilgi bulamadım uygulamalar kolay değil

TTRTAHIR

Katılımcı Üye
3 Tem 2016
500
0

bunları nette buldum fakat nasıl kullanacağıma dair bilgi bulamadım uygulamalar kolay değil

Bir uygulamayi cracklemek de kolay degil, o yuzden isine yaramazlar dedim, basit reversme, crackme'lerle baslaman lazim aslinda eger reverse ogrenmek istiyorsan. Veya direkt internetten istedigin uygulamanin cracklenmis haline ulasabilirsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.