Mobil Ödeme

Soullessofc

Yeni üye
1 Ara 2018
31
0
Selamlar THT ailesi direk konuya geçeyim en iyisi

Benim telefonumda 200 TL mobil bakiye var ve nereye harcayacağımı bilmiyorum vede yaptığım işten dolayı mobil bakiye gelmeye devam ediyor.

2 tane seçenek var birisi TiklaGelsin' den yemek sipariş vermek diğeri ise Steam'dan oyun almak.

Turkcell olduğum için TiklaGelsinde en fazla 150 TL harcayabiliyor muşum ve ben o limiti doldurdum bu ay içinde daha fazla sipariş veremiyorum ve farklı bir yemek siparişi verme sitesi bilmiyorum.

Steam'a atıp oyun alıyım desem Steam hesabım oyun dolu Steam hesabımı satacak yer arıyorum zaten yani oyun da alamam.

Peki söyler misiniz ben bu mobil bakiye ile neler yapabilirim ?

wh0ismrrobot

Uzman üye
1 Ocak 2019
1,332
3
İstanbul
ByNoGame'e Mobil Ödeme İle Yükleme Yapabilirsiniz.
Çeşitli Oyun İtemleri, Tişört veya Çeşitli Yayıncılara Bağış Yapabilirsiniz.
Not : Mobil Ödemeden Biraz Fazla Komisyon Alınıyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.