MOBİL RAT ?

logobiziz

Yeni üye
22 Kas 2022
47
5
Merhaba instagram da bir sayfa sürekli milleti dolandırıyor bunun hesabını çalmak istiyorum hesabını kapatmak istiyorum yani rat atarak kendi bilgilerinide alacağım çünkü kendi ismini ve soyismini bana söylemiyor sürekli başkasının ismini söylüyor ve başkasının banka hesabını kullanıyor rat la telefonuna sızdıktan sonra bilgileri toplayıp polise gideceğim inanmayanlar için bilgi topladığımda karakoldan suç duyurusu kağıtlarını buraya atarım

ToxicWare

Üye
7 Nis 2022
226
127
mobil telefonların güvenliğini kırmak için kullanılan birçok yazılım mevcuttur. Bu yazılımların kullanımı yasal değildir ve ciddi sonuçlar doğurabilir. Birinin mobil telefonuna sızmaya çalışmak yerine, onların gizliliğine saygı göstermeli ve izinsiz olarak cihazlarına erişmekten kaçınmalısınız. Yani suçlu duruma sen düşersin o şahısların kullandığı cihaz çalıntı ise mahkemede senin başın yanabilir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.