Mobil uygulama premium kırmak

CasTieL Alican

Katılımcı Üye
16 Ocak 2016
330
4
Gliese 581 c
Arkdaşlar bu mobil uygulamalar premium olarak nasıl kırılıyor acaba mesala spotify yani normalde aylık ücret ödenebilen bir uygulama ama kırılmış bu tarz uygulamalar nasıl kırılıyor acaba benim pc de android studio yuklu ben spotify apk olarak pc ye indirirsem android studio üzerinden kırabilir miyim ?? mobil oyun uygulamalarından bahsetmiyorum spotfiy, busuu, duolingo, vpnler bu tarz uygulamalar. birde bu android oyun clubun sahibi toprak koç spotify kırmış acaba nasıl kırmış

Moderatör tarafında düzenlendi:

sky2222

Katılımcı Üye
17 Nis 2020
487
6
Threadripper
Mantık şu: Premium alınca data dosyalarında bir bölüm değişiyor.Arkadaşlar ücretsiz deneme ya da premium alarak hangi bölümün değişdiğini tespit ediyorlar ve apknın açılınca aynı bölümün değişmesini sağlıyorlar.Ama çoğu zaman 1 aydan fazla çalışmıyor , çünki geliştiriciler devamlı önlem alıyorlar...

Memati'

Basın&Medya Direktörü
7 Nis 2020
2,282
1
3,497
Merhaba, Luck Patcher'ı tavsiye ederim bazı uygulamaların reklamlarını ve satın alımlarını ücretsiz kılmaya yarıyor.

Hll qnq

Uzman üye
17 May 2016
1,399
1
java ve tersine mühendislik biliyorlar. kodları açıp sınırlanmış yerleri düzeltip veya silip yeniden derliyorlar. android tersine mühendislik diye aratabilirsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.