mobil veri sorunu

furkan66500

Yeni üye
8 Şub 2015
33
0
selamun aleykum herkeze arkadaşlar ilk olarak s3 mini kullanıcısıyım rom attım ve geri orjinal romuna dondum ama mobil veriyi tıkladıgımda yukarıda h veya g diye gelen internet baglantısı gelmiyo yardımcı olanlara şimdiden tşk ederim

furkan66500

Yeni üye
8 Şub 2015
33
0
imei sorgulattım ve benim telefonu kayıtlı sıkıntı yok ve internet ayarlarını isteyip kurdum olmadı telefoncuya verdim aynı orjınal rumu atıp verdi ve hala aynıydı telefoncuda yapamadı lutfen bi yardım

ImPaRaTooR

Katılımcı Üye
14 Eki 2012
589
0
İstanbul
selamun aleykum herkeze arkadaşlar ilk olarak s3 mini kullanıcısıyım rom attım ve geri orjinal romuna dondum ama mobil veriyi tıkladıgımda yukarıda h veya g diye gelen internet baglantısı gelmiyo yardımcı olanlara şimdiden tşk ederim

Dostum dün akrabamda aynı sıkıntı vardı. Mobil veriyi açıyodu ama bildirim çubuğunda H vs. gelmiyor internete girmiyordu. Hattın ne ise onun ayarlarını bul. BKNZ:
Vodafone internet ayarları TIKLA önce hazır sms atarak otomatik ayarlamayı dene, eğer telefonun desteklemiyorsa model seçip el ile yap (eğer model yoksa markanın herhangi bir telefonunu seç) sonra ayarla hemen geliyor zaten. Uzun oldu ama anlaşılabilir yazmaya çalıştım :)

furkan66500

Yeni üye
8 Şub 2015
33
0
Eyw Kardeşim ama oda olmadı musteri temsilciyle dovusecektim sonra başka tel e taktım onda acılıyordu fakat benim telefonda bi sıkıntı var ama ne oldugu cozemedim saatlerce fromlara baktım hicbirinde bir cvp yok saol kardeş baska bildigin bişi varmı

ImPaRaTooR

Katılımcı Üye
14 Eki 2012
589
0
İstanbul

Eyw Kardeşim ama oda olmadı musteri temsilciyle dovusecektim sonra başka tel e taktım onda acılıyordu fakat benim telefonda bi sıkıntı var ama ne oldugu cozemedim saatlerce fromlara baktım hicbirinde bir cvp yok saol kardeş baska bildigin bişi varmı

Dostum sorun anladığım gibi değil mi?

furkan66500

Yeni üye
8 Şub 2015
33
0
sorun anladıgın gibi kardeşim ama senin dedigin yontemleri uyguladım ve hala aynı sorunu yaşıyorum

furkan66500

Yeni üye
8 Şub 2015
33
0
404 - File or directory not found.
The resource you are looking for might have been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable. bu hatayı alıyorum kardeşim girmiyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.