Mobil wifi sinyal arttırma

Acemii34

Yeni üye
20 Ocak 2019
41
0
Merhaba arkadaşlar merak ettiğim bir konu var wifi adaptörü telefona bağlayıp telefonun wifi sinyalini artırabilirmiyiz.?
Oturduğum yerde wifiler çok zayıf bağlanamıyorum sinyali arttırmam lazım.

Moderatör tarafında düzenlendi:

SerdarCoruk

Uzman üye
17 Ağu 2015
1,302
8
127.0.0.1
Maalesef dostum. OTG ile bağlasan bunun sürücüsü var, uyumluluğu-driver'i var, kurup kurabileceğin belli değil, ki bu driver'i sistemde kök dosyada sürülerin bulunduğu kısma atman gerek onu geçtim telefonun Wireless'in gücünü karşıyabilecek mi? karşılarsa ne kadarlık karşılayacak hepsinden önce bunları yaparsan düzgün çalışacak mı? çık çık.

Acemii34

Yeni üye
20 Ocak 2019
41
0
Maalesef dostum. OTG ile bağlasan bunun sürücüsü var, uyumluluğu-driver'i var, kurup kurabileceğin belli değil, ki bu driver'i sistemde kök dosyada sürülerin bulunduğu kısma atman gerek onu geçtim telefonun Wireless'in gücünü karşıyabilecek mi? karşılarsa ne kadarlık karşılayacak hepsinden önce bunları yaparsan düzgün çalışacak mı? çık çık.

Böyle birşey yapılsa çok satar imkansız değil bence ama neden yapılmıyor anlamıyorum.

Acemii34

Yeni üye
20 Ocak 2019
41
0

hayalet18

Kıdemli Üye
3 Şub 2015
2,327
2
ERMENISTAN
Acemii34
ozaman şifreyi kırdıgın modemin , nerde full çekiyorsa o cihazı tam onun o tarafa doğru koyacaksın , örneğin salonda full çekiyo ona göre takacan salona ordan telefonla bağlancan maksat cihazın amacı wifi sinyal güçünü artırmak

Kill4Dead

Uzman üye
25 Ağu 2011
1,549
0
Bunun için uygun fiyata sinyal arttırıcı cihazlar mevcut. Cihazı odanız ve modem arasında ortak bir noktada prize takıyorsunuz, modeme tanımlıyorsunuz ve modemden aldığı sinyali etrafa dağıtıyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.