Mobilde Kullanabileceğim RAT'lar Nelerdir?

sky2222

Katılımcı Üye
17 Nis 2020
487
6
Threadripper
Merhabalar,
WhatsApp, Instagram, Telegram gibi uygulamaların eski ve yeni tüm mesajlarını görebildiğimiz bir RAT mevcut mu?
Bir de Craxs RAT aradım ücretsiz yok galiba artık?

V3YS0Z

Kulüpler Genel Sorumlusu
3 Şub 2015
2,468
52
648
Türkiye Cumhuriyeti
Merhaba sky2222

Bahsettiğin uygulamanın ücretsiz olduğunu sanmıyorum, ayrıca eski mesajlara ulaşmak o kadar kolay değilken karşı tarafa yapmak ne kadar kolay bilemiyorum :)

Ek olarak; " AhMyth Android RAT " araştırması yapabilirsin.

İyi Forumlar...

sky2222

Katılımcı Üye
17 Nis 2020
487
6
Threadripper
Merhaba sky2222

Bahsettiğin uygulamanın ücretsiz olduğunu sanmıyorum, ayrıca eski mesajlara ulaşmak o kadar kolay değilken karşı tarafa yapmak ne kadar kolay bilemiyorum :)

Ek olarak; " AhMyth Android RAT " araştırması yapabilirsin.

İyi Forumlar...
İyi günler,
eski mesajlar derken hali hazırda WhatsApp'da mevcut olan, silinmemiş mesajları kastediyordum. Bir de RAT'ı en azından android 9da gizleyebilecek kadar fud'lamam mümkün mü?
RAT tavsiyesi için de teşekkürler.

sky2222

Katılımcı Üye
17 Nis 2020
487
6
Threadripper
Bende öyle rat var. Eski sms lere ulaşabiliyorum, tüm rehber ve tüm gmailleri görebiliyorum
Hangi RAT hocam?

Merhabalar,
WhatsApp, Instagram, Telegram gibi uygulamaların eski ve yeni tüm mesajlarını görebildiğimiz bir RAT mevcut mu?
Bir de Craxs RAT aradım ücretsiz yok galiba artık?
Ücretsiz kimse vermez bedava peynir fare kapanında olur hesabı beleş verenlere aldanmayın asla android rat bakabilirsiniz

sky2222

Katılımcı Üye
17 Nis 2020
487
6
Threadripper
Hocam teşekkürler ben yaptım bunu da, özellikler yeterli gelmedi yani dosyalara felan ulaşabiliyorum ama çok da ahım şahım değil o yüzden yenisini arıyordum. Bu arada packetriotun hızından mı rattan mı bilmiyorum ama çok yavaş oluyor ekran görüntüsü felan çok yavaş geliyor bu arada keylogger da yetersiz. Sizden ricam bana patlamamış fudlama yöntemi önerebilir misiniz?

Lihtg

Moderatör
15 Mar 2022
2,027
79
865
lihtgTHT.php
Merhabalar. Aşağıdaki konulardan android için virüsleri inceleyebilirsin. Ayrıca forumun virüslerle ilgili bölümünde araştırma yaparak da farklı virüsler de bulabilirsin. Fud ile ilgili soruna gelicek olursak fud kavramlarını ve nasıl yapılacağını öğrenmek için ilgili bölüme göz atmanı tavsiye ederim.
SpyNote V6.4 Android RAT Kurulumu Kullanımı Video Lu Bir Sekilde Anlatım

BlackDynamite

Katılımcı Üye
7 Kas 2023
864
10
334
Hocam teşekkürler ben yaptım bunu da, özellikler yeterli gelmedi yani dosyalara felan ulaşabiliyorum ama çok da ahım şahım değil o yüzden yenisini arıyordum. Bu arada packetriotun hızından mı rattan mı bilmiyorum ama çok yavaş oluyor ekran görüntüsü felan çok yavaş geliyor bu arada keylogger da yetersiz. Sizden ricam bana patlamamış fudlama yöntemi önerebilir misiniz?
fudlar zor hocam bide android fud az ve pahalı yani ücretsiz zor bulursun

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.