Mobilden Kolay Para Kazanmak (Ödeme Kanıtlı)

14fth53

Üye
17 Tem 2016
60
0
Uygulamanın adı "AppReklam"
İster Android'den ister PC'den ister IOS'tan gir yani platformla her türlü kazanırsın.
Kullanımını anlatmaya gerek duymuyorum çünkü okuma yazma bilen herkes kullanabilir.

Ücretlendirme: Android uygulamalarından bir tek uygulama için ortalama 0,20 Krş, IOS uygulamalarından biri için 0,75 Krş veriyor. 10 TL olduğında parayı çekebilirsin.
Arkadaşlar öncelikle şunu söyleyeyim uygulamayı kullanmak hiç zor değil, saatlerce başında durmanıza da gerek yok. Günde bir defa girmeniz yeterli. Ben iki gün içerisinde toplamında bir saate yakın bir sürede 7,04 Tl kazandım. Sizlerinde kullanmasını tavsiye ediyorum

Not: En fazla iki hesap açabilirsin ve VPN kullanmak yasak aksi halde banlanabilirsin.

Site: https://www.appreklam.net/index.php

Ödeme Kanıtı: http://i.hizliresim.com/LAakaj.png

Rica: Arkadaşlar sizlerden sadece bir şey rica edeceğim dileyen yapabilir.
Referans kodu olarak 11447 yazarsanız çok sevinirim. Bu kardeşinizi kırmazsınız diye düşünüyorum.

Teşekkürler

Son düzenleme:

Berkayr

Katılımcı Üye
26 Haz 2016
847
1
bursa
denicem başka bu konu hakkında fikiri olan varmı boşa ugraşmayak bide parayı nerden çekıcez banka hesabı olurmu

14fth53

Üye
17 Tem 2016
60
0
İninal kart ve bynogame'de kullanabilirsin. Mesela online ininal cüzdan hesabı açıp kartın olmadan da internette paranı biriktirebilirsin.
Hatta İninal kartın parayı nakit çekme üzerine bir çalışması var yakında gelir diye tahmin ediyorum. Kolay gelsin kardeşim. Sorun olursa sorabilirsin.

33apobaba33

Katılımcı Üye
23 Nis 2015
372
1
neden başkasının ödeme kanıtını koyiyorsun ?
paypal kapandı farkındamısın ?

14fth53

Üye
17 Tem 2016
60
0
Kardeşim paypalın kapandığını biliyorum. O yüzden parayı nasıl kullanacağını söyledim. Bir de dedim zaten 10 TL olmadan parayı çekemiyoruz. Benim de 7,04 TL var. Ayrıca ödeme kanıtı için facebook sayfasındaki yorumları okudum ve dikkate değer bir şikayet göremedim.

14fth53

Üye
17 Tem 2016
60
0
Haklısın normalde para kazanmak zor ben de bu konularla biraz ilgiliyim ama bu program gerçekten çok hızlı para kazandırıyor. Biraz abartı diyebilirsin ama gerçekten cilgintavuklar.com'da 1-2 ayda kazanacağım parayı 1-2 günde kazandım.

cumbullop

Uzman üye
9 Ağu 2015
1,163
0
KOCAELİ
Haklısın normalde para kazanmak zor ben de bu konularla biraz ilgiliyim ama bu program gerçekten çok hızlı para kazandırıyor. Biraz abartı diyebilirsin ama gerçekten cilgintavuklar.com'da 1-2 ayda kazanacağım parayı 1-2 günde kazandım.

kardeş çılgın tavuklarda iyi ama 2 günde 50 kuruş kazandım.1 günde 4 tavuk aldım. toplamda 6 tavuk saatlik üretim 500 küsürlü oyunu oynadıkça para dahada çoğalıyor

14fth53

Üye
17 Tem 2016
60
0
İnternet sitesinden girersen IOS uygulamalarını görürsün,
Android programını indirirsen android programlarını görürsün.
Kolay gelsin
Sorun olursa sorabilirsin.
Uygulamayı yüklediğinde sana telefon ve referans kodunu sorar.
Telefon numaranı yazdıktan sonra gelen kodunu onaylarsın
.
Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.appreklam.androidapp
Referansada dilersen 11447 yazarsın.

Son düzenleme:

S3RS3M

Uzman üye
25 Ocak 2016
1,146
0
???
Kardeşim paypalın kapandığını biliyorum. O yüzden parayı nasıl kullanacağını söyledim. Bir de dedim zaten 10 TL olmadan parayı çekemiyoruz. Benim de 7,04 TL var. Ayrıca ödeme kanıtı için facebook sayfasındaki yorumları okudum ve dikkate değer bir şikayet göremedim.

öncelikle bu dediğin paypal kapanmadan önce geçerliydi
şimdi 5 tl oluncada çekme şansın var. innial karta 5 tl kod olarak kullanabiliyorsun.

ve nasıl yorum yapıldığını
yorum nasıl onaylandığı
hakkında bilgi vermen gerekiyor.
çünkü bu appreklam bu forumda defalarca paylaşıldı. hepsinde aynı yazı var
sen resim koymalısın ki silinmesin. diğerlerinden farkı olsun

14fth53

Üye
17 Tem 2016
60
0
Önceki yorumları okumanı tavsiye ederim çünkü paypal ve ininal kısmını orada anlattım.
Önerin içinde teşekkür ediyorum.

Ayberk25

Katılımcı Üye
21 Nis 2016
436
9
c:/
Hocam ben kayıt oluyorum ama onay kodu mesaj olarak geldi kodun içinde harflerde var onay kodunu girme yerinde sade sayılar var nasıl geçicez bunu sinir oldum ya :)

MuratAkbas24

Yeni üye
2 Nis 2016
22
0
Yanlış Sulardasın IP Adresin Kaydedildi uyarısı ne demek ?
Tekrar giriş yaptım telefon onay kodu istiyor.Az önce öyle uyarı veren bir siteye nasıl telefon numaramı veriyim

mrrobot7

Üye
9 Haz 2016
62
0
kardeşim indir kazan da indrirdim onaylad diyorum oyunu acıyor ama para hesaba yansımıyor acilll yardım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.