mobilödeme ilgilenenler baksın

welat3347

Katılımcı Üye
9 Tem 2009
293
0
arkadaşlar mobilödeme nasıl nakite çevirrim mesela mesaj gidiyor faturasına 500tl falan yansıyor nasıl oluyor bu sistem hangi sitelerde var ?

Golden Shelby

Yeni üye
14 May 2016
6
0
Mobil ödemeyi nakite çeviren bir çok site var yaklaşık olarak 2 yıldır bundan sağlıyorum geçimimi ama nakite çeviren siteler biraz fazla komisyon alıyor başka yöntemleride var site istersen örnek olarak
https://www.cashuexchange.com/
veya oyunlar üzerinden yapabilirsin ben knight online üzerinden çeviriyorum daha karlı oluyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.