mod_security Not Acceptable sorunu

uhals

Üye
25 Tem 2013
219
0
özellikle hostgator ve 2016 serverlarda shell upload izni verilmiyor başlıktaki uyarıyı veriyor. Geçebilen varmı arkadaşlar mod_securitiyi.
.htacces'i editle demeyin izin yok. chmod alıyor fakat 777 versen 411 755 versen 304 alıyor kafasına göre önlem alıyor. Varmı geçebilen ?

ilk atılan shell dışında başka uploadlara ve editlere izin vermiyor.

uhals

Üye
25 Tem 2013
219
0
Shell'i tema olarak yükle index.php de olsun

saol fakat site wp değil. diğerleride wp kadar kolay değil.
olay şu ki farz edelim site wp veya başka ve ben tema nın içinde up edeceğim bütün shelleri attım yükledim kiii bunu zaten yaptım ve yenide değilim, shell her tık ta mod_security e güvenli mod a alıyor kendini.
.htaccesi editleyebilsem sorun kalmayacak %101 düzelecek , açılıyor .htacces edit save dediğinde mod_security. Neyse sorun değil ama hepimiz için bunu çözmeliyiz çünki hack brute sayesinde çocuk oyuncağı olduğu için artık bütün websitelerinde bu sorun ortaya çıkacaktır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.