Modem Arayüz Şifresi Değiştirildi Nasıl Öğrenirim

LulzSecurity

Katılımcı Üye
9 Ağu 2015
399
0
Istanbul
Arkadaslar abim bir sekilde hacking ile ugrastigimi ogrenmis modem arayuzunu taradi kali linuxum icin actigim butun portlari kapatip modem arayuzune sifre koymus.192.168.2.1 de artik default bir sifre yok.Bu sifreyi kirmanin bir yolu varmi?Abimin bilgisayarini hacklemeyi dusundum ama modem arayuzune girmiyor girse alirdim belki lutfen yardim edin.:RpS_mellow:

Başlık Edit : ShuJAira

Moderatör tarafında düzenlendi:

dgncn1903

Katılımcı Üye
1 May 2016
327
0
~
Dostum bilgisayara keylogger yedir hiç fudlamadan ardından loglar geliyo mu kontrol et daha sonrada bi şekilde abini modem arayüzüne girdirt örneğin:internete biri kaçak giriyo heralde çok yavaş internet falan de arayüzden bi baksana falan de daha etkili şeylerde üretebilirsin şu an aklıma bu geldi

K4RDAN4DAM

Uzman üye
22 Mar 2015
1,675
5
YOK
Modemin Arkasındaki Reset Tusu , Kucuk Bi çople Uzun Basılı Tutarak Reset Atabılırsın. Modem Arayuzu SIFIRLANIR. MODEM /marka modelını Google' a yada burdan sorarark ogrenebılırsın. Yalnız Abin yattıktan Sonra Yapki Gıcıklanmasın. :) İYİ FORUMLAR

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.