Modem Arayüzüne Giremiyorum ( TP- LİNK )

Bay Ordinaryus

Uzman üye
28 Şub 2016
1,262
1
Merhaba, Ben TP-Link TD-W8961N kullanıcısıyım, modemi aldım alalı arayüze girmedim sayılır. Sadece modemi resetleyince girebiliyorum, oda 2-3 saatliğine. Onun haricinde modem arayüzüne giremiyorum.

bebas

Uzman üye
29 Ağu 2015
1,163
1
TP-LİNK modemlerinin klasik sorunu, modemin arkasındaki reset tuşuna 15-20 saniye basılı tut ve resetlenmesini sağla, tekrar arayüzüne girmeyi dene, eğer olmazsa; firmware güncellemeyi dene.

reload58

Üye
9 Eyl 2012
190
0
cd/usr/src
Kardeşim kimse senin sorununa uygun yanıt vermemiş. Aynı sorun bende de mevcut. TP-LINK mail ile irtibata geçtim durumu bildirdim ve modemimi teknik servise yani İstanbul'a göndermemi istediler. Ben Sivas'ta yaşıyorum. Kargo parasıdır masraflardır cart curt diyene kadar o kadar parayı israf etmeye gerek yok. Arayüze girmek istediğim zaman reset atıyorum, ayarlarımı yapıp portlarımı açıyorum ve çıkıyorum. 2-3 saat sonra giremiyorum çünkü tekrar reset atana kadar. Bu şekilde alıştım, modeme reset atıp tüm ayarlarımı eskisi gibi yapmak 2 dakika anca sürüyor. Modem yazılımını da güncelledim yazılımsal bir şey değişmedi, sorun halen aynı devam ediyor. Yeni bir modem alana kadar bu şekilde idare et, yoksa mail gönder sana modemi nereye göndermen gerektiğini söylüyorlar. :)

Kolay gelsin.

Bay Ordinaryus

Uzman üye
28 Şub 2016
1,262
1
Kardeşim kimse senin sorununa uygun yanıt vermemiş. Aynı sorun bende de mevcut. TP-LINK mail ile irtibata geçtim durumu bildirdim ve modemimi teknik servise yani İstanbul'a göndermemi istediler. Ben Sivas'ta yaşıyorum. Kargo parasıdır masraflardır cart curt diyene kadar o kadar parayı israf etmeye gerek yok. Arayüze girmek istediğim zaman reset atıyorum, ayarlarımı yapıp portlarımı açıyorum ve çıkıyorum. 2-3 saat sonra giremiyorum çünkü tekrar reset atana kadar. Bu şekilde alıştım, modeme reset atıp tüm ayarlarımı eskisi gibi yapmak 2 dakika anca sürüyor. Modem yazılımını da güncelledim yazılımsal bir şey değişmedi, sorun halen aynı devam ediyor. Yeni bir modem alana kadar bu şekilde idare et, yoksa mail gönder sana modemi nereye göndermen gerektiğini söylüyorlar. :)

Kolay gelsin.

Teşekkürlerde bende teknik destekle iletişime geçtim bana mail atacaklar. buraya eklerim, modemin 3 yıl garantisi var sence garantiye verimmi? para iadesi veya yenisini verirlermi?

reload58

Üye
9 Eyl 2012
190
0
cd/usr/src
Teşekkürlerde bende teknik destekle iletişime geçtim bana mail atacaklar. buraya eklerim, modemin 3 yıl garantisi var sence garantiye verimmi? para iadesi veya yenisini verirlermi?

Eğer uğramak istemiyorum sürekli reset atmak ile diyorsan gönder elbette. Yazılımsal veya donanımsal bir sorun olduğu için ya düzeltirler yada yeni bir modem verirler.

nuri0022

Katılımcı Üye
26 Ara 2015
317
0
Hatay
Herkez şifre felan demiş bendede aynı şekil kafası estiği zaman giriyor modem bizde deil arkadaşın evinde ordan çekiyorum interneti arayıp modem res atda demiyorum eğer gelirse arayüz işim olur die bi sekmede açık bırakıyorum işim geldinde f5 atıp admin admin yazıp giriyorum . Kardeşim tplinklerin hepsinde böle

furxan12

Uzman üye
6 Haz 2016
1,173
0
Ütopya
Herkez şifre felan demiş bendede aynı şekil kafası estiği zaman giriyor modem bizde deil arkadaşın evinde ordan çekiyorum interneti arayıp modem res atda demiyorum eğer gelirse arayüz işim olur die bi sekmede açık bırakıyorum işim geldinde f5 atıp admin admin yazıp giriyorum . Kardeşim tplinklerin hepsinde böle

hepsi öyle değil ben TD-W9970 kullanıyorum hiç sorun yok

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.