Modem arayüzüne giremiyorum

KUZEY1055

Üye
2 Ağu 2009
59
0
KIRIKKALE
Öncelikle hepinize Selamün Aleykum.
halen Kullanmakta olduğum AirTies Air 5341 model modemimin arayüzüne girerken ekrana Komut Dizisi Hatası diye bir ileti geliyor. Hata açıklaması : : tanımsız veya boş referansın getElementsByTagName özelliği alınamıyor. diyor. arayüzünde hiç bir işlem yapamıyorum/ayar veremiyorum. menülere giremiyorum. tamamen sıkıntı yaşıyorum. modemi bilgisayardan kaldırıp tekrar kurdum ama nafile...
yardımınıza ihtiyacım var.

Quinones

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Eki 2008
13,570
1
192.168.1.1, 192.168.0.1 veya 192.168.2.1 yazarak girmeyi denedin mi? Eğer sorun devam eder ise Caps-LockS'un dediği gibi modemi resetle.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.