Modem Arayüzüne Girme (Videolu Anlatım)

link ile hedef kişinin tam konumunu yani şehir deği tam konumunu bulma videosu gelsin mi?

• Kullanılan toplam oy
    5
25 Nis 2020
65
1
herkese merhaba bu konumuzda wifi arayüzüne girmeyi anlatıcam bir çoğumuz biliyor fakat bilmeyenler için yararlı olur umarım

video konu sonundadır NOT: VİDEO BANA AİTTİR.

wifi arayüzüne girebilmemiz için öncelikle wifiye bağlı olabilmemiz gerekiyor bağlı olduktan sonra işleme geçebiliriz

tarayıcımızı açıyoruz sonra üst tarafta yer alan url kısmına 192.168.1.1 yazıyoruz modeminize göre bu 192.168.1.2 olarak değişiklik gösterebilir
bunu yadıktan sonra enter diyoruz ve bizi arayüzüne giriş paneline yönlendiriyor
karşımıza

kullanıcı adı:
şifre:

bölümü çıkıyor eğer şifre belirlemediyseniz admin admin yazarak giriş yapabilirsiniz modeme göre değişiyor bu şifreyi öğrenmek için googlea örnek veriyorum ttnet modem arayüz şifresi yazarak şifrenizi bulabilirsiniz ve giriş yapabilirsiniz

isterseniz port açın veya ağınıza bağlanan yabancı kişileri tespit edip ağınızdan atın

dinlediğiniz için teşekkürler yorum yaparsanız memnum olurum

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=6C_K5xyH9bU[/ame]​

Moderatör tarafında düzenlendi:
1 Tem 2018
237
1
OLD YORK
Cevap: modem arayüzüne girme (videolu anlatım)

google ip adresim yazıp sonra çıkan ip i araama çubuğuna yapıştırıp gitsen sonrada model numarasını yazdımı saniyede çıkıyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.