Modem Arayüzünü Kullanmadan Port Açma | Videolu&Sesli Anlatım

Edros Detretus

Kıdemli Üye
25 Haz 2009
2,455
31
/var/named
C3Kf7x.jpg

Merhabalar değerli TurkHackTeam mensupları;

Bu videoda sizler ile sıkça sorulan;

- Nasıl port açabilirim?

- Gösterilenleri yaptım fakat port açılmadı !

- Modem arayüzüne ulaşamıyorum, bu nedenle port açamıyorum.

- Modem arayüzünde gösterilen yollar bende yok/bulamıyorum.

gibi çeşitli soruların cevaplarını elimden geldiği, dilim döndüğünce basit bir şekilde anlatmaya çalıştım. Umarım yararlı olur; iyi seyirler, kolay gelsin. Sürç-i lisan ettiysek affola... :)

ngrok Aracı Resmi Web adresi : https://ngrok.com/

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=r6b0lf_eHMw&feature=youtu.be[/ame]​

Saygılarımla...:Smiley1007:

Kullanıcı1233

Kıdemli Üye
19 Tem 2011
4,371
12
Görsel içerikleri, yazılı içeriklerden daha yararlı bulmuşumdur. Eline sağlık Edros :)

Son düzenleme:

0x1D

Kıdemli Üye
23 Nis 2020
2,650
78
MARS
Merak edenler için :
Port uygulamayı kapattığınızda kapanır.
Virüsleriniz port ile beraber sonsuzluğa karışır
Her açtığınızda yeni port oluşturur

Edros Detretus

Kıdemli Üye
25 Haz 2009
2,455
31
/var/named

0x1D

Kıdemli Üye
23 Nis 2020
2,650
78
MARS
Videoyu izlesen fark ederdin ki bahsediyorum. [/QUOTE]

insanlar kalıcı diye bakıyor yüksek ihimal. Boşuna zaman kaybetmesinler diye dedim :)

Edros Detretus

Kıdemli Üye
25 Haz 2009
2,455
31
/var/named
insanlar kalıcı diye bakıyor yüksek ihimal. Boşuna zaman kaybetmesinler diye dedim :)

Depolayacağın her bilgi kalıcıdır. :) ngrok asıl olarak zaten

Portu Aç - İşlem yap - Portu kapat

Mekanizmasını sağladığı için kullanılan bir araç. :)

Güzel bir sesli anlatım olduğunu düşünüyorum, belki dinlemek isteyen arkadaş olabilir diye son kez güncelliyorum konuyu. :)

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.