modem çekim gücü hakkında

appless

Üye
7 Ocak 2012
231
0
Damascus
arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi modemim yanıbaşımda yalnız oda değiştirdiğimde hiç sinyal alamıyorum bi tür ayarları varmış sanırım modem markası sazz

panelim bu:
kxvzb.jpg

modemim bu:
c9b002fe1bb0320831a8ae78670fdb6f_XL.jpg

yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler

appless

Üye
7 Ocak 2012
231
0
Damascus
bende sanmıyorum ama bi arkadaşım frekans ayarları hakkında bahsedince belki diyerek sormak istedim.ne yazık ki otomatik bağlanma tuşu yok çok garip bi modem zaten telefon üzerinden bağlanmıyor daha çok hatsız 3g modemler olur ya öyle bağlantıyı bi antenle alıp diğeri ile dağıtıyor

0x00

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Ocak 2011
7,959
8
wlan ayarları içerinde sinyal gücü ve sinyal kanal ayarları olmalı. Kurcalaman gereken yer orası.
Ben şu anda 6.kanaldan %100 sinyal gücü ile yayın yapıyorum. Evdeki radyasyon oranı en hat safhada.

the67

Katılımcı Üye
17 Eki 2007
298
0
wlan bölümüne gireceksin sonra etkin kıl demen gerekiyor bir çok modemde kutucukları işaretleyerek yapıyorsun diyelimki yaptın sonra şifre kısmına bir şifre yazıp birde wep- wpa tercihleri vardır wpa ayarı en iyisidir ve işaretliyeceksin sonrada kayıt et demen gerekiyor yoksa başa döner geçersiz olur

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.