Modem ile bilgisayarda bedava internet

inasnmz

Yeni üye
26 Nis 2016
48
0
.py
Öncelikle selamun aleyküm internette başlıkta belirttiğim sorunla ilgili çözümler var ama bide size soruyum dedim sonra boşuna uğraşmıyım
ŞİMDİDEN TEŞEKÜRLER

gorkemBey

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
844
0
VPN : ON
Olay şu internetin borçtan falan kapandığı zaman ana merkez Senin frekansını keser veya kesmiş kadar düşürür ultrasörf programı frekansları bir nebze olsun yükseltere örnek olarak deoplar ardından ana yüze yansıtır neyse frekansı deopladıktan sonra size verir eğer onu tercih etmessen İnternetten modemine bak ardından İnternetten güncelleme dosyasına bak onu bul indir dosyalarını biraz kurcala Normal Frekans ve bitiş frekansı yazar içlerinde onları yükselt kaydet ve ara yüzden güncellemeyi indir olay bu ben ypamadım daha önce görmüştüm ben elektrikçiyim bi arada frekas yükseltici sayesinde alt yapım 100 desteklerken 1000mbps görmüştüm :) onuda burdan söyliyeyim :) ancak yakalanırsan çok büyük cezalara çarptırılabilirsin :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.