Modem ile bilgisayarınız arasındaki bağlantı kesildi

Lyricas

Üye
25 Ocak 2016
226
0
Bandırma
İnternetim olmasına rağmen bilgisayarımdaki internet 2 dakika ayarla 30 saniyeliğine kesiliyor
telefon tablet vs şeylerden girdiğimde hiç bir sıkıntı yok bilgisayarımda böyle bir sorun oluştu

modem ile bilgisayarınız arasındaki bağlantı kesildi diyor çözümü bilen varsa lütfen yardımcı olsun modemi defalarca resetledim..

Hacskers

Üye
9 Nis 2016
68
0
23
İstanbul
EGer Kardesım Wırleess Se Keser
Guc Yuzunden Bende Bı ARalar Oluyor du Onu bı Yap Derim Eger Olmasa
Driver Booster Ya da Driverpack ıle guncel at derım
o da olmasa hıc bı bok bılmıyom

knkila71

Üye
14 Tem 2012
94
0
Kırıkkale
wifi simgesine sağ tık ağ ve paylaşım merkezini aç sol taraftan bağdaştırıcı ayarlarını seçin oradan kullandığın bağdaştırıcı harici ne varsa devre dışı bırak sonra kullandığın bağdaştırıcıya sağ tıkla özellikler oradan yapılandıra bas üst menüde en sağda güç yönetimi var oraya gel tik varsa kaldır

Lyricas

Üye
25 Ocak 2016
226
0
Bandırma
wifi simgesine sağ tık ağ ve paylaşım merkezini aç sol taraftan bağdaştırıcı ayarlarını seçin oradan kullandığın bağdaştırıcı harici ne varsa devre dışı bırak sonra kullandığın bağdaştırıcıya sağ tıkla özellikler oradan yapılandıra bas üst menüde en sağda güç yönetimi var oraya gel tik varsa kaldır

denedim hala sorun devam ediyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.