Modem kurulumu

Thevoicer

Yeni üye
3 May 2020
8
0
Modem kurulum arızası

Merhaba arkadaşlar geçenlerde superbox üyeliğimizi iptap etmek zorunda kaldık bunun üzerine türknet üyeliği başlatık kurumu yapmak için bir elaman geldi ve birşeyler yaptı modemi bağladı ve gitti herşey normalken 15 dakkika sonra internet gitti modemde sadece power tuşu yanıyor ve arada bir wlan ışıği ve dsl (kırmızı)yanıp sönüyor bu 1 haftadır böyle çagrı merkeziyle de görüştük ama ne çare ne yapabilirim

Son düzenleme:

hayalet18

Kıdemli Üye
3 Şub 2015
2,327
2
ERMENISTAN
Cevap: Modem kurulumu yardım

Thevoicer
türknet ile tekrar görüş eve servis gelsin , yada dışardan bilgisayarcı tutup ücret karşılığında para ödersin, yada ttnet ara ücretli gelir, ama ilk türk net en son baglattıgın ınternet hızmetıne soyle, gerekırse adresı varsa gıt kapısına , yoksa ıptal ettırmek ıstıyorum de,

Veteran 7

El Patrón
26 Ara 2011
11,500
12,870
Modemde bağlantı ışıkları yanmıyor ise bu kablo hattından kaynaklı bir sorundur. Yanlış bağlanmıştır, kopukluk vardır veya uzak bağlantı yönetimi var ise aktif edilmemiştir aboneliğin. Senin bilgisayar üzerinden yapabileceğin bir işlem değil bunların hiçbiri, servisi ara gelsinler.

Thevoicer

Yeni üye
3 May 2020
8
0
Modemde bağlantı ışıkları yanmıyor ise bu kablo hattından kaynaklı bir sorundur. Yanlış bağlanmıştır, kopukluk vardır veya uzak bağlantı yönetimi var ise aktif edilmemiştir aboneliğin. Senin bilgisayar üzerinden yapabileceğin bir işlem değil bunların hiçbiri, servisi ara gelsinler.

Kanka modemde birsorun olduğunu düşünüyorum 2dk bir wlan ışıği ve dsl ışığı (kırmızı)yanıp sönüyor aboneliği başlatmadan önce sürekli arıyorlardı şimdi kaç arıza kayıdı bıraktım dönen yok

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.