Modem paneline nasıl erişirim ?

Samoyel

Üye
15 Mar 2018
78
6
ben apartta kalıyorum.3 yada 4 tane router var.modem panelinin ip sini nasıl bulabilirim ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

donotdie

Katılımcı Üye
19 Tem 2014
265
0
Modeminizin IP' sini html kısmına girin. Enter' a basın daha sonra karşınıza panel çıkacaktır. Eğer şifreyi bilmiyorsanız ve hiç değiştirilmemişse hangi markayı kullandığınızı söylerseniz yardımcı olurum.

Samoyel

Üye
15 Mar 2018
78
6
üstat dediğim şey normal bişey değil 192.168.1.1 veya 2.1 yada herhangi bişey değil.router ın ip si 192.168.1.1 tamam mı bunu istediğn yere yaz bişey açılmıyo.benim amacım modemin ip sini bulmak acaba şey diye düşünüyorum routera bağlıyım ordan modeme gidiyo ya ondanmı acaba.direkt modeme bağlı olsam 192.168.1.1 çalışır belki. router üstünden olmuyo

King Kong

Kıdemli Üye
19 Mar 2017
2,392
10
üstat dediğim şey normal bişey değil 192.168.1.1 veya 2.1 yada herhangi bişey değil.router ın ip si 192.168.1.1 tamam mı bunu istediğn yere yaz bişey açılmıyo.benim amacım modemin ip sini bulmak acaba şey diye düşünüyorum routera bağlıyım ordan modeme gidiyo ya ondanmı acaba.direkt modeme bağlı olsam 192.168.1.1 çalışır belki. router üstünden olmuyo
Eğer Süperonline Değil İse Bu Siteden Ip Adresinizi Alın Ve sonuna :80 Ekleyin Yani Şu Şekilde Tarayıcıya Giriniz. IPADRESI:80 Bu Şekilde Girdiğinizde Yüksek İhtimalle Sizi Yönetici Paneline Atacaktır...

abom

Uzman üye
6 Mar 2008
1,567
8
92
Ocak' tan gelme...
Win7 olarak yazıyorum;

Denetim masası Ağ ve Internet Ağ ve Paylaşım Merkezi
Bağlantılar kısmında yerel ağ bağlantısı tıkla
Genel sekmesi - Ayrıntılar
IPv4 adresi : 192.168.1.1 Gibi bir adrestir. Bu adresi tarayıcıya yazın eğer bu şekildede giriş sağlamıyorsa
ip adresi sonuna :80 - :81 veya açılan bir port numarası girmeniz gerekebilir.
Tek ip adresi router a atanmış ip adresidir.
(Router Aynı ip adresiyle veri aktarımı sağlayabilir)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.