modem şifresi kırma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

vahit_edis

Yeni üye
17 Şub 2007
2
0
değerli abilerim bizim server komşu modeme şifre koymuş bende bu yüzden port açamıyom hiçkimseye çaktırmadan bu şifreyi programla kırma yolu yok mu bilen varsa nolu yanıtlasın

icexora

Yeni üye
23 Mar 2007
6
0
mantiken...

Arkadaslar ben programci degilim, sistemciyim ama mantiken bi brute-force attack programi derlenebilir. Sonucta netten veya agdan sifre deneme kisitlamasi yok su anda modemler icin. Bazi modemlerinde DEFAULT sifreleri var. Genelde degistirilmemis. rasgele telekom ip.leri yazarak bulabilirsiniz. Oynamak cok zevkli :))

shiwa

Katılımcı Üye
6 Ocak 2007
489
8
ew telını dene )))))))) genelde kendılerı deyıl şubeye doldurturlar formu we subedekı zati muhterem akılda kalsın dye baglı oldugu telı kaydeder.))))) şansını dene

eyyub1905

Yeni üye
1 Ağu 2007
5
0
arkadaşlar kusura bakmayın ama sanırım kırılmıyor.çünkü çok denedim .bide bu işi iyibilenlere sordum onlarda olmuyor dedi....eyyub1905

bynum

Yeni üye
7 Ağu 2007
5
0
mail yolu ile gönderilen bi script olduğunu biliyorum. Pc de ne var ne yok ADSL modem şifresi dahil sana geri gönderiyor sadece açması yeter kendi üzerinde ndenersen neden olmasın :)

sancak.29

Yeni üye
17 Şub 2010
1
0
slm arkadaşlar benin tp link td-w8901g modemim var ben buna şifre koymak istiyorum yardımcı olursanız sevinir :D yardımlarınızı bekliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.