Modem Yardım

MertTastan

Yeni üye
5 Haz 2016
28
0
İzmir
Merhaba Arkadaşlar Cumartesi Gecesi 00:18'de İnternetim Gitti Müşteri Hizmetlerini Aradık Modem Kurulumu Yaptırdılar Yine Sonuç Yok Arıza Kaydı Oluşturdu Her gün Aradığmızda Modem Kurulumu Fasa fisa şeyler yaptırdılar Çarşamba günü türk telekomdan gelip kablolara baktıklar gelicez diyip gelmediler bu cumartesi tekrar aradık anlayan birisi çıktı modem şifreyi kabul etmiyor dedi başka modem denedim olmadı. Ekipleri Göndericem Bizzat Takip Edicem Dedi Tamam dedik. Ertesi Gün modemi arkadaşlarda denedim çalışıyor arkadaşın kendi modemini denedim çalışmıyor Hep Aradığımızda İP Alamıyorsunuz Diyorlar. Sorun Hatta mı ? Yoksa Santral'de mi ? Yoksa Kablolarımda mı ? Değiştirmem Gerekli Dünden Beri Arıyoruz Telefonlarımızı Dahi Açımıyorlar 11 Günden Beri İnternetsizim 14.01.2017'den Beri Böyleyiz
DipNot DSL Işığı Yanıyor İnternet Işığı Yanmıyor

ZMokJo.jpg

Son düzenleme:

eflakin

Katılımcı Üye
2 Şub 2015
457
0
aynı sorun bendede oldu sorun Hatta yani kablolarda bir parçamı neyanmış bu bağlantının geldiği yerden 12 saat geçmeden yaptılar

sen Türk telekomu ara bildir kabloda arıza var diye 444 1 444

arkadaşında çalışıyorsa sorun belli yani

BÖKE

Yaşayan Forum Efsanesi
20 Ağu 2016
8,754
411
bölgesel sorun diyip gecistirme yaptıkları doğru,telefon hattını bağlamaya gelen teknik ekipten dolayı böyle sorunlarda mevcut müsteri hizmetleri uzaktan müdahale edemediğine göre sonuç:kablolardan kaynaklı ilk modem kurulumu için yapılan işlem yetersiz kalmış buda sizden kaynaklı olmayıp gelen ekibin bilgisiz ve yetersizliğinden kaynaklı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.