Modemden Kamera Hack //THT -'GonzaLes

YELLOWRED

Üye
18 Eyl 2015
230
0
System32
eğer şifre boş değil ise markası ve modeli ekranda va zaten google amcadan şifresini öğrenmek mümkün tabi kurulumu bi profesyonel yaptıysa o ilk şifreleri mutlaka değiştirmiştir işe yarayabilir bende gittiğim cafelerin felan kameralarını hep kurcalarım ama bana genelde şifrenin boşu değil dolusu hemde şifre değiştirilmişi gelir :D :D :D

SalihRxR

Katılımcı Üye
28 Ocak 2015
397
0
Hocam hepsini telefonla nasıl yapabilirim diye sordum :D ama eksik kelime kulllandım

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,925
485
85
u bilmiyorum maalesef
Hocam hepsini telefonla nasıl yapabilirim diye sordum :D ama eksik kelime kulllandım

telefonda modem arayüzüne girmeye çalışınız eğer girdiğinizde port lara giriniz ve kamera için ayrı port açılmış ise mesela 4 kamera var 4ü bir ip ye bağlı veya ayrı ayrı ip lerin birisini alınız telefonunuza AppStore veya GooglePlay Store den Cenova Adlı Kamera İzleme Programını İNdiriniz ve ip adresini yazınız kullanıcı adını admin şifresini ise boş geçiniz genellikle şifreler boş oluyor .

osmanlitorunu06

Katılımcı Üye
28 Ağu 2015
613
0
AOG ANGARA
Arkadaşlar Video Hazırladım Modeme Bağlı Bir Güvenlik Kamerasına Nasıl Gireriz İşte Video =>
LİNK:https://youtu.be/mZREVOExfgw
Not: Arkadaşlar Bazılarınız Ö.M den mesaj atıyor ve yine söylüyorum sadece modeme bağlı olan kameralara girebilirsiniz peki ağ da bulamadım diyenler bu sefer modem arayüzüne girip Açılan portlardan kameraların ip adresini bulup iexplorer den girebilirsiniz
Kesinlikle Alıntı Değildir.//

Kardeşim Heijan Koymussunda Yemin Ederim Bak TÜRKÇE RAP İ bu adamlar mahfediyor yardım etmeyin Hidra Koy Joker Koy Ceza Koy :D Anladık AOG cusun :D

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,925
485
85
u bilmiyorum maalesef
Kardeşim Heijan Koymussunda Yemin Ederim Bak TÜRKÇE RAP İ bu adamlar mahfediyor yardım etmeyin Hidra Koy Joker Koy Ceza Koy :D Anladık AOG cusun :D

yav vallaha kardeşim ilk başlarda bi kere dinledim arkadaşlar dalga geçiyordu attı bana linkini bi dinledim bağımlısı oldum çıktım :D ama sözleri süper : Bi ünlünün Ayagı Kayınca Sabah Gastelerde Manşet Bizim Hayatımız Kaymış Hani Nerde Bu Adalet diyor söz süper ya :D

YELLOWRED

Üye
18 Eyl 2015
230
0
System32
Güvenlik kamerası kuran her insanın her gün yaptığı sıradan şeyler hack mi oldu Allah aşkına yapma ya bunun neresi hack arayüz şifresini nasıl çözüyosun ben kurulum yaptığım her kameranın arayüz şifresini değiştiriyorum bu yöntemle nasıl hacklemeyi planlıyosun ? :D

Not : Daha öncede yazdım cevaplamadın arkadaşım gerçekten merak ettim

Son düzenleme:

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,925
485
85
u bilmiyorum maalesef
Güvenlik kamerası kuran her insanın her gün yaptığı sıradan şeyler hack mi oldu Allah aşkına yapma ya bunun neresi hack arayüz şifresini nasıl çözüyosun ben kurulum yaptığım her kameranın arayüz şifresini değiştiriyorum bu yöntemle nasıl hacklemeyi planlıyosun ? :D

kamera benim değil önceden ben girdim arayüze portlardan buldum

Not : Daha öncede yazdım cevaplamadın arkadaşım gerçekten merak ettim

hadi herşeyi anlarım tamamda heijan nedir :DSA
:d yabancı şarkı koyunca youtube banlıyor videoyu :D

YELLOWRED

Üye
18 Eyl 2015
230
0
System32
Kamera senin yada değil varsayalım köşedeki iş yerinni kamera arayüzüne kadar geldin arayüz şifresi var ve kamerayı kuran kişide default şifrelerini değiştirmiş nası girmeyi planlıyosun ? bu senin anlattığın yöntem hackle yakından uzaktan alakası yok güvenlikişinde çalışan herkes zaten bu şekilde girip düzeltmesi gereken bi aksaklık varsa kontrol ediyor onu anlatmaya çalışıyorum

Arayüz şifresini kırabileceğin bi açık bulursan başım üstüne ;)

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,925
485
85
u bilmiyorum maalesef
Kamera senin yada değil varsayalım köşedeki iş yerinni kamera arayüzüne kadar geldin arayüz şifresi var ve kamerayı kuran kişide default şifrelerini değiştirmiş nası girmeyi planlıyosun ? bu senin anlattığın yöntem hackle yakından uzaktan alakası yok güvenlikişinde çalışan herkes zaten bu şekilde girip düzeltmesi gereken bi aksaklık varsa kontrol ediyor onu anlatmaya çalışıyorum

Arayüz şifresini kırabileceğin bi açık bulursan başım üstüne ;)

Arayüzlerde wps ler açık olursa genellikle açık oluyor mesela 192.168.1.1/rom-0 yazdıgında bir dosya indiriyor ve bunu bi site vardı oraya yüklediğinde arayüz şifresi gözüküyor ve öyle giriş yapıyorsun zaten standart şifresi değildi ben öyle yaptım ;)
Bu konuya bi bak istersen ;) http://www.turkhackteam.org/modem/1077453-192-168-1-1-arayuz-sifrenizi-bulun-100-a.html

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.