Modeme port ekliyemiyorum

yusufay64

Üye
24 Eki 2015
90
0
Selamun aleyküm modemin arayüz şifresini ve kullanıcı adını unutmuştum ve fabrika ayarlarına döndürmeye çalışıyorum restart atmama rağmen hala şifer sıfırlanmıyor tamı tamına 3-4 tane farklı kullanıcı ve şifre denedim hepsini tek tek ama hayla giremiyorum büyük ihtimalle sıfırlanmıyor normal sanki büyük düğmeye basmışım gibi birşey oluyor sıfırlamam için ne yapabilirim

modemin markası:

ZyXEL
VMG3312-B10B

Lütfen port açamıyorum arayüze girmeden port açma gibi durmum var mı acaba port açamazsam rat yapamam teşekkürler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.