Modeme Saldırmak istiyen içeri

Hisoka*

Kıdemli Üye
21 Eki 2015
2,065
5
Selamın Aleyküm. Dostlarım

Bu Siteyi Sadece THT De paylaşıcam normalde vermiyorum çünkü kötü insanlar

Eylence için Kullanıyor. Bu Saldırma olaylarıyla ugraşanlar bilir.

Şimdi Varsayalımki teamspeak3 adresinde Herangi Bitane Kılan Üyesi Size Ana bacı kayıyor

haksız oldugu halde veyata bu ts saldırı yapılacaktır diyip gidenler herangi bir nedenle.

Sebepsiz yere saldırı yapana hakkım Helal Deyildir bilğinize.

Arkadaşlar Saldırı Modem ip ile yapılır skaype revolser ve ts3 sahipleri gördükleri için yaparlar

Saldırısı Baya Güçlüdür Yaklanma Şansınız yoktur yabancı sitedir.

Sitemiz budur
Quez Stresser - Free IP Stresser

---------------------------------------
Anlatım

1-Target ip yerine kişinin ip adresi
2-Target port 80 yazıyor 80 port üzerinden paket gönderecektir.
3-time yani saniye 300 maximum saldırıcaktır !
4- attack method istediğinizi seçin [Benim Önerim NTP Kalması

Son düzenleme:

GenZ

Uzman üye
5 Haz 2015
1,916
13
"Stres anonimlik yazılımı çizme yasaklar Quez, bu istismar, lütfen çıkarın yazılım ve yeniden deneyin herhangi bir anonimlik önlemek için SADECE. Eğer bu bir hata lütfen Ekle düşünüyorsanız: Skype goathf.
Bir kısıtlama-ücretsiz booter mi arıyorsunuz? Deneyin ExoStress bugün!" bu ney ?

Hisoka*

Kıdemli Üye
21 Eki 2015
2,065
5
"Stres anonimlik yazılımı çizme yasaklar Quez, bu istismar, lütfen çıkarın yazılım ve yeniden deneyin herhangi bir anonimlik önlemek için SADECE. Eğer bu bir hata lütfen Ekle düşünüyorsanız: Skype goathf.
Bir kısıtlama-ücretsiz booter mi arıyorsunuz? Deneyin ExoStress bugün!" bu ney ?

Bunu Ben De Çözemedim Ama Çoğunlukla ip adresiniz in değişik oldugunu tespit edip saldırıyı engeliyor öyle biliyorum ama üzülmeyin ben size site atarım yeniden :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.