Modemi access point olarak kullanma?

JustLookMe

Katılımcı Üye
6 Nis 2012
636
0
Nereye
Herkese iyi günler!
Arkadaşlar ben komşumdan uzun zaman önce modem şifresini öğrenmiştim evde interneti genellikle onun wiifisinden alıyorum ancak evde tek bir odadan çektiği için oyunlarda ping vs yapabiliyor, komşunun modemi ZyXEL VMG3312-B10B benim modemim ise HG531s ben kendi modemimi çoklayıcı olarak komşuma bağlamak istiyorum ancak komşunun modemine lan kablosuyla bağlayıp tanıtmam gerekiyormuş. bunun başka bir yolu yok mudur? gidip bunu komşudan istesem yaptırmayacağı için benim wifi üzerinden modemi pc gibi oraya bağlayıp çoklamam lazım yani hotspot gibi kulanmak istiyorum, umarım anlayan olmuştur.

kısacası pc ye VirtualWifi programı indirip pc yi başka bir modem gibi göstererek pc nin bağlı olduğu interneti paylaşması gibi bu işlemi modem üzerinden izinsiz yapabilmek istiyorum.

moze

Üye
23 Ağu 2017
164
0
Eskişehir
Connectify Hotspot
Bilgisayardan wifi ye bağlanırsın sonrada bilgisayarın üzerinden o internetten tekrar yayın yaparsın kayıp olacaktır elbet fakat hiç bağlanamamaktan iyidir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.