Modemin Arayüzüne Giremiyorumm!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BaDGame

Üye
2 Nis 2012
140
0

En son modemin arayüzünden bridge modundan routere geçmiştim yada routerden bridgeyeydi tam hatırlayamıyorum.O zaman modem ip 192.168.0.1 'di.Sonra bridge moduna geçince internet kesildi.Arayüzede girmiyordu.Bende Ağ bağlantılarımın İletişim Kuralları Ayarlarında "Otomatik İP" Bunu İşaretledim.Ondan sonra modemin ip'si 94.55.40.1 oldu ve Arayüze yine girmiyor.Bilen Söylesin Lütfen.
Birkaç Tarayıcıdanda Denedim Tüm Sitelere Giriyor Ama Arayüze Girmiyor.

scaled.php

BaDGame

Üye
2 Nis 2012
140
0
hayır orda yok.Modemin markası Netmaster uydunet.Bide Varsayılan IP Geçidi İle Girilmiormuydu?Eğer Öyleyse Konudaki Resime Bak Bi.Varsayılan Ip Geçidi 94.55.40.1 ama girincede hata veriyor.

JUDGEMENTAL

Katılımcı Üye
11 Ağu 2011
502
0
kardşeim buldum resme dikkatli bak 255.255.255.0 olması lazım senin ki 255.255.248.0 orayı düzelt internet ayarlarından
oda olmazsa 255.255.255.255 yap

BaDGame

Üye
2 Nis 2012
140
0
Modemin Markası Netmaster CBW-700V
Deadly Orayı 255.255.255.0 yapınca net gidior.Yani illa otomatik bir ip adresi al seçeneği işaretlenmiş olcak.Yoksa net gidiyor.ARayüzede girmiuor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.