Modemin bozuk oldugunu nasıl anlarım

umutbjk12

Üye
18 Nis 2014
201
0
Arkadaşlar sabah kalktım internet çalışmıyor modemde sadece Power ışığı yanıyor TÜRKTELEKOM aradım arıza kaydı oluşturdular 48 saat beklemem gerekiyomus bekleyecek zamanım yok modemde mi arıza var nereden nasıl öğrenebilirim ev telefonuyla kullanıyoruz telefonda sıkıntı yok çalışıyor adaptorde sıkıntı olsa Power ışığı yanmaz diye düşünüyorum yakında kimse yok deneyebilecegim ne yapicam nasıl öğrenebilirim modemdenmi kaynaklı başka bisidenmi yardım lazım

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
Merhabalar,

İnternet ve DSL ışıklarının yanması gerek. Kabloları kontrol ediniz. Eğer olmazsa tek çare Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçmek.

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
6
592

Merhaba, arıza kaydınız açılmışken modem firmanızı arayıp destek isteyebilirsiniz eğer modem kaynaklı olduğunu düşünüyorsanız. Servis sağlayıcınız arıza kaydı oluşturur ama kontrol ettiklerinde sistemde bir sıkıntı yoksa modem firmasını aramanızı söyler. Bende size arıza kaydı açıkken modem firmasını aramanızı ve modemde arıza varsa size destek olacaklarını söylemek istedim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.