Moderasyon Ekibi Alımları - ALIMLAR AÇIK

engari

Yeni üye
11 Ara 2007
35
29
Bütün kardeşlerime başarılar dilerim. Lakin, aranan özellikleri test etmek veya deneme amaçlı bir süre zarfı olabilir.

Bu özelliklere sahip olduğunu kanıtlayacak birikime sahip kardeşlerimizi teste tabi tutulması gerektiğini düşünüyorum.

Şimdi başlarda, herkes moderatör olmak için herkes katılım sağlıyor, ama sonra zamanla görüyoruz ki "site de online" olma durumu ne yazık ki düşüyor. Bir hevesle başlanan bu görev sonra hiçe dönüşüyor.

Açıkçası bunun teminatı verilmez, ama 'bunun istatistiksel verisi' vardır, veya yoksa da başvuranların ne kadar online kalmış gibi durumları tutulur ise sonuç anlaşılır

Ben açıkçası, yaşın da belirli bir seviyede olmasını düşünüyorum. Tamam erkenden olgunluğa erişen kardeşlerimiz var ama bunu genele yayarsak durum net anlaşılır. Bu durumda haksız olduğumu düşünmüyorum. Evet genelleme yaptım, ama şu bilinen bir gerçektir; erkekler geç olgunluğa erişiyor. Şimdi "ergen birinin" bazı yetkileri elinde tutması'nın doğru olmadığını söylemek hakkım.

Bu durum, kamu yönetimlerinde de vardır. Bazı meslekler yaş ile ilgili. 18 yaşında savcı, 20 yaşında Cumhurbaşkanı olunmuyor. Burada da yaş skalası bir nebze olsa artmalı. forumda her yaştan insan var buna saygım sonsuz ama yetkiler belirli bir yaş grubunda olmalı.

Düşüncelerim konusunda katılıp katılmamak size kalmış, saygılarımla.

Grimner

Adanmış Üye
28 Mar 2020
6,320
4,774
Bütün kardeşlerime başarılar dilerim. Lakin, aranan özellikleri test etmek veya deneme amaçlı bir süre zarfı olabilir.

Bu özelliklere sahip olduğunu kanıtlayacak birikime sahip kardeşlerimizi teste tabi tutulması gerektiğini düşünüyorum.

Şimdi başlarda, herkes moderatör olmak için herkes katılım sağlıyor, ama sonra zamanla görüyoruz ki "site de online" olma durumu ne yazık ki düşüyor. Bir hevesle başlanan bu görev sonra hiçe dönüşüyor.

Açıkçası bunun teminatı verilmez, ama 'bunun istatistiksel verisi' vardır, veya yoksa da başvuranların ne kadar online kalmış gibi durumları tutulur ise sonuç anlaşılır

Ben açıkçası, yaşın da belirli bir seviyede olmasını düşünüyorum. Tamam erkenden olgunluğa erişen kardeşlerimiz var ama bunu genele yayarsak durum net anlaşılır. Bu durumda haksız olduğumu düşünmüyorum. Evet genelleme yaptım, ama şu bilinen bir gerçektir; erkekler geç olgunluğa erişiyor. Şimdi "ergen birinin" bazı yetkileri elinde tutması'nın doğru olmadığını söylemek hakkım.

Bu durum, kamu yönetimlerinde de vardır. Bazı meslekler yaş ile ilgili. 18 yaşında savcı, 20 yaşında Cumhurbaşkanı olunmuyor. Burada da yaş skalası bir nebze olsa artmalı. forumda her yaştan insan var buna saygım sonsuz ama yetkiler belirli bir yaş grubunda olmalı.

Düşüncelerim konusunda katılıp katılmamak size kalmış, saygılarımla.
Bende bunların bazılarına katılıyorum. Ancak çaylakların her hangi bir yetkisi bulunmamakta zaten.
Ayrıca çaylaklık dediğimiz sistem biraz daha deneme sürümü gibidir. Eğer uygun olursalar asistan olurlar. Diğer türlü olamazlar zaten.

engari

Yeni üye
11 Ara 2007
35
29
Bende bunların bazılarına katılıyorum. Ancak çaylakların her hangi bir yetkisi bulunmamakta zaten.
Ayrıca çaylaklık dediğimiz sistem biraz daha deneme sürümü gibidir. Eğer uygun olursalar asistan olurlar. Diğer türlü olamazlar zaten.
Şurada ayrı düşünüyoruz. Aktiflik konusunda başta insanlar merak sarıyor sonra vazgeçiyor. Ben de ona tilit oluyorum, yani bir hevesle girip sonra ortadan kayboluyorlar. Bunun önüne geçmek için forumda "yer etmiş" belli bir zümrelerin olması gerekiyor. Belki de yanlış düşünüyorumdur.

Bir de, yaş sınırı göremedim hiç bir kulüpte ben açıkçası buna da karşıyım bazı kulüpler için bu şart eklenmeli diye düşünüyorum. Velni de haksızım.

Grimner

Adanmış Üye
28 Mar 2020
6,320
4,774
Aktiflik konusunda başta insanlar merak sarıyor sonra vazgeçiyor. Ben de ona tilit oluyorum, yani bir hevesle girip sonra ortadan kayboluyorlar.
Bu konu da bende aynı düşünüyorum.
Bunun önüne geçmek için forumda "yer etmiş" belli bir zümrelerin olması gerekiyor.
Olabilir.
Bir de, yaş sınırı göremedim hiç bir kulüpte ben açıkçası buna da karşıyım bazı kulüpler için bu şart eklenmeli diye düşünüyorum.
Ben şu ana kadar bulunduğum kulüplerde yaştan dolayı sorun çıkartan görmedim açıkçası. Birazda kişilik meselesi. Örneğin 15 yaşındaki genç arkadaşlarımız sorun çıkartmaz iken 22 yaşındakiler çıkartabilir mesela.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.