Moderatör Ekibinin Düzeltilmesi Lazım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xMeybon

Uzman üye
30 Tem 2016
1,162
4
İstanbul
Arkadaşlar Çoğu Konum Kaldırılıyor Çoğunda Haklı Olsalarda Bazılarında Haksızlar
Örnek = Herkesin Fake Sc İçin Hosting Aradığı Dönemde Çalışan Ban Yemeyen Hosting Sitesi Paylaştım Reklam Denilip Çöpe Taşındı
Silinen Konum
2.Örnek= Geçen Bi Program Sormuştum Crack Olan varmı Diye İstek Yasak Diye Çöpe Taşındı
silinen 2.konum
Yani Demek İstediğim Şey Herkes Kafasına Göre İş Yapıyor Olgun Ve Mantıklı Kişiler Alırsanız Forum Canlanabilir

Rapture

Kıdemli Üye
16 Eyl 2018
3,578
1,405
Black Sheep
Konularınızın çöpe alınma sebepleri;

1. konu -> Yetersiz içerik + reklam.

2. konu -> Kişisel istek yasaktır. (Bu konu hakkında bana öm atabilirseniz size yardımcı olurum.)

Son düzenleme:

Rapture

Kıdemli Üye
16 Eyl 2018
3,578
1,405
Black Sheep
bedava hostingin ne reklamını yapacağım :)

".ga" domainli bir sitenin bir şirket olmasını açıkçası bende beklemem, çünkü domain free. Ayrıca who-is bilgileri eklenmemiş, zaten çöp'e alınırdı. Bölüm kurallarını okuyarak konu açarsanız bir sıkıntı çıkacağını sanmıyorum. Çöpe alınan konunuzun yorumlarında 1 tane güzel yorum yok açıkçası :))

Son düzenleme:

xMeybon

Uzman üye
30 Tem 2016
1,162
4
İstanbul
".ga" domainli bir sitenin bir şirket olmasını açıkçası bende beklemem, çünkü domain free. Ayrıca who-is bilgileri eklenmemiş, zaten çöp'e alınırdı. Bölüm kurallarını okuyarak konu açarsanız bir sıkıntı çıkacağını sanmıyorum. Çöpe alınan konunuzun yorumlarında 1 tane güzel yorum yok açıkçası :))

Ben böyle konular görsem linke girer işimi hallederim post falan kasmam :)

P4RS

Özel Üye
8 Ocak 2017
5,156
58
Ankara
Merhabalar,

Konularınızın kaldırılma sebepleri zaten yazıyor. Oradan bilgi alabilirsiniz.

7 Tem 2007
9,549
89
Arkadaşlar Çoğu Konum Kaldırılıyor Çoğunda Haklı Olsalarda Bazılarında Haksızlar
Örnek = Herkesin Fake Sc İçin Hosting Aradığı Dönemde Çalışan Ban Yemeyen Hosting Sitesi Paylaştım Reklam Denilip Çöpe Taşındı
Silinen Konum
2.Örnek= Geçen Bi Program Sormuştum Crack Olan varmı Diye İstek Yasak Diye Çöpe Taşındı
silinen 2.konum
Yani Demek İstediğim Şey Herkes Kafasına Göre İş Yapıyor Olgun Ve Mantıklı Kişiler Alırsanız Forum Canlanabilir
Her bölümde uyulması gereken kurallar açık ve net yazılmıştır. Kurala uyduğunuz sürece konularınız taşınmaz. Yetkili arkadaşlar doğru işlem yapmışlar. Kimse kafasına göre konu silmiyor. Yetki verdiğimiz arkadaşlar forum kurallarına hakim, olgun ve mantıklı kararlar alabilen arkadaşlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.