Çözüldü Moderatörlere nerden ve nasıl ulaşabilirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
10 Tem 2014
207
0
Balıkesir
Değerli moderatörler benim paylaşımlarımı neden onaylamıyor sebebi nedir geri mesajda gelmyiro öylece ekrana bakıyorum konularıma onay vermeyen moderatörle nasıl konuşabilim daha önceki konuyu onaylamayan moderatöre mesaj atım fakat geri dönüş olmadı biri benim porblemimi çözebilir mi acaba?

Gauloran

Kıdemli Moderatör
7 Tem 2013
8,123
606
local
Değerli moderatörler benim paylaşımlarımı neden onaylamıyor sebebi nedir geri mesajda gelmyiro öylece ekrana bakıyorum konularıma onay vermeyen moderatörle nasıl konuşabilim daha önceki konuyu onaylamayan moderatöre mesaj atım fakat geri dönüş olmadı biri benim porblemimi çözebilir mi acaba?

merhaba, coin bölümüne açtığınız konular incelendi ve gerekli işlem yapıldı. konularınızı tekrar kontrol edebilirsiniz. çöpe alınan konularınızın çöpe alınmasının sebebi konunuza post olarak bildirilir. bunların dışında coin bölümüne açacağınız konulara ilişkin herhangi bir sorunuz varsa bana ulaşabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.