Modların her konuya "Merhaba," diyerek cevap vermesi

AhmetKaan46

Uzman üye
15 Şub 2019
1,407
20
30
root@Kaan:~#
Robotlatmis Kalıplaşmış Bir Cümle Değil Size yardımcı oluyorlar Ve Bunu En iyi şekilde yansıtmak için Merhaba Veya İyi günler Gibi Cumlerlere konuya girip kapatabiliyorlar Aslında Bu güzel birşey Her İnsan böyle adap Bilmez iyi Günler dilerm

30 Eyl 2019
81
0
Robotlatmis Kalıplaşmış Bir Cümle Değil Size yardımcı oluyorlar Ve Bunu En iyi şekilde yansıtmak için Merhaba Veya İyi günler Gibi Cumlerlere konuya girip kapatabiliyorlar Aslında Bu güzel birşey Her İnsan böyle adap Bilmez iyi Günler dilerm

Gayet öyle, hatta bir de iyi günler diyorlar. Sangi artifical intelligence. Değişik bi sorunsal.

M3m0ry

Kıdemli Üye
3 Haz 2017
4,410
126
3
xD
dostum takmana gerek yok. Bazı modlar dostum der, bazılarıkanka artık ne isterse işte. "Merhaba Bay Muhallebi. Şu yöntemi uygularsanız" bilmemne bilmemne işte yani bunda anormal görülecek birşey yok. Forumda şikayet edecek birsürü şey olabilir de bunu ilk defa görüyom vallaha :D

-BRAVE-

Kıdemli Üye
8 Kas 2015
3,731
318
Türkiye
''Merhabalar.'' O kadar inceliğin arasından bu mu aklınıza takıldı? Burada sesli asistan yada canlı destek hattı işlevi görmüyoruz hocam. Gözünüzde her ne kadar robotik yada kalıplaşmış bir sıfat olarak gözüksede bu konuda ki yapıyı değiştirmek elimizde olan bir şey değil. Burası bir forum ve atılan postların şahsi yazılara dayalı olduğuda bir gerçek. Kimseye ''Merhaba, iyi günler'' gibi kalıpları kullanmayın, artifical intelligence olarak görüyorum ve bu itici bir durumda diyemeyiz. :) Görmezden gelin, olsun bitsin...

fazeL

Katılımcı Üye
24 Eyl 2016
735
23
Ordugâh
Merhaba,

Forum Moderasyon Ekipleri Forum üyelerine karşı belirli bir seviye ölçüde konuşmak durumundadır. Burada insanların mimik veya ifadelerini net olarak algılayamayabilirsiniz fakat bu insanlar ellerinden gelenin en iyisi yapmakla mükellefler. Sizlere yardımcı olmak forumun düzenini sağlamak için uğraşıyorlar.

26 Haz 2016
2,819
598
Merhaba! Bu konu sizi neden rahatsız etti anlamış değilim. Burası seviyeli bir forum. Size yardımcı olmakla görevlendirilmiş kişilerin bu inceliği göstermesi hoşunuza gitmeli aslında. İyi geceler dilerim.

megat

Kıdemli Üye
24 Şub 2016
3,324
34
-
Bazılarıda merhaba demediğimiz için şikayetçi oluyor . En azından kötü bir kelime kullanmıyorum ben vicdanen rahatım merhaba dediğimde.

iyi forumlar :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.