Monitör arızası ve güç kaynağı

birumut1

Üye
18 Şub 2011
105
0
ıyı gunler arkadaşlar ,
hyundaı marka 19 ınç monıtor kullanıyorum monıtorde hıc bı sıkıntı yokken renkler çizgilenmeye basladı ve görüntü çok bozuldu gözükmüyor adeta , bunun güç kaynağıyla bır alakası varmıdır , uzerındekı guc kaynağı 300w ben 350w almayı düşünüyorum alacağım herhangi bir güç kaynağının kabloları yeterlı olur mu yanı uzerınde uygun kablolar mevcut olur mu alırken nelere dıkkat etmelıyım ? (daha önce guç kaynağımda sıkıntı olduğu soylenmıştı)

gencaslan21

Kıdemli Üye
23 Şub 2013
2,067
0
Not Found
Güç kaynağı elektriği normal zamanda doğrudan illettiği için, güç kaynağından sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Bulunuduğun yerin elektriği çok sıkıntılı değilse, büyük bir ihtimalle sorun monitördedir.

FrOsTeR

Kıdemli Üye
5 Haz 2015
2,022
0
Güç kaynağı ile alakası olmaz. Ekran kartında da sıkıntı olabilir. Farklı bir ekran kartı ile dene. Sorun devam ederse monitör arızalıdır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.