Monitörüm 165 hz e çıkmıyor

Muhammed1999

Uzman üye
19 Ağu 2017
1,070
12
9999999
bugün asus tuf gaming VG247Q1A aldım. 144 e çıktı ama 165 e çıkmıyor
165e tıklayınca ekran siyah bir ekran da kalıyor.
ekran kartım 3060

teux

Katılımcı Üye
23 Ocak 2023
960
1,344
bugün asus tuf gaming VG247Q1A aldım. 144 e çıktı ama 165 e çıkmıyor
165e tıklayınca ekran siyah bir ekran da kalıyor.
ekran kartım 3060
Merhaba
Masaüstünüzde boş bir alana sağ tıklayın NVIDIA Denetim Masasına girin.
Yandaki seçeneklerden: Çözünürlük Değiştirme ayarına tıklayın.
Çıkan HZ alanından monitörünüze uygun Hz ayarlamalarını yapın.

Bilgisayar Masaüstü kullanan bir çok kişinin yaptığı bir hata olarak yapılan bir şey daha paylaşayım yeri gelmişken.
HDMI veya türevi görüntü aktarıcı kablonuz kasada Ekran Kartı portlarından herhangi birine mi bağlı Ana Kartınıza mı? Yeni nesil bir çok kartta da bulunuyor hdmi girişleri..

// Sorununuz çözüldüyse çözüm olarak işaretlemeyi unutmayın

Muhammed1999

Uzman üye
19 Ağu 2017
1,070
12
9999999
Merhaba
Masaüstünüzde boş bir alana sağ tıklayın NVIDIA Denetim Masasına girin.
Yandaki seçeneklerden: Çözünürlük Değiştirme ayarına tıklayın.
Çıkan HZ alanından monitörünüze uygun Hz ayarlamalarını yapın.

Bilgisayar Masaüstü kullanan bir çok kişinin yaptığı bir hata olarak yapılan bir şey daha paylaşayım yeri gelmişken.
HDMI veya türevi görüntü aktarıcı kablonuz kasada Ekran Kartı portlarından herhangi birine mi bağlı Ana Kartınıza mı? Yeni nesil bir çok kartta da bulunuyor hdmi girişleri..

// Sorununuz çözüldüyse çözüm olarak işaretlemeyi unutmayın
dediğiniz gibi yaptım ama yine olmadı siyah ekran da kaldı. kablo ekran kartına bağlı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.