Monitörüm Neden Çalışmıyor?

HackSeverim

Yeni üye
2 Mar 2024
21
2
herkese merhabalr iyi forumlar bir yakınımın eski bilgisayarı var ilk başta goruntu gelmiyordu goruntu almayı başardım fakat şimdide monitorde bir sorun var neden oldugunu cozemedim ekranda boyle eski tuplu televizyonlarda olan gibi cizgi cizgi yerler cıkıyor monitor tipi lcd ekran onceden yatagın altındaymıs ekran fiziksel hasarlı oldgu icin mi yapar bunu yanıtlarınız için şimdişden teşekkurler tekrardan iyi forumlar

Çözüm
Merhabalar, şahsi düşüncem sizin de dediğiniz gibi ekran fiziksel olarak hasar gördüğü için çalışmıyor olabilir. Konuyla ilgili resimler ekleyebilirseniz belki daha güzel yardımcı olabiliriz. İyi forumlar.

Lihtg

Kıdemli Üye
15 Mar 2022
2,063
904
lihtgTHT.php
Merhabalar, şahsi düşüncem sizin de dediğiniz gibi ekran fiziksel olarak hasar gördüğü için çalışmıyor olabilir. Konuyla ilgili resimler ekleyebilirseniz belki daha güzel yardımcı olabiliriz. İyi forumlar.

Çözüm

Luci01881

Katılımcı Üye
15 Mar 2022
310
227
piheycpi
Kesinlikle fiziksel hasar dostum benimde sağ monitörüm aynı durumda fazla takmıyorum ekranı baya kaplıyor ama abim twitch chati için kullanıyor eğer iç ekran kırıldıysa genellikle bu olur ve iç ekran değişimi biraz maliyetlidir.

'Ra

Ticaret Kategori Sorumlu Yardımcısı
21 Kas 2015
2,444
991
Merhabalar

eğer fiziksel hasar varsa led paneli kırılmış olabilir ama başka bilgisayarda denediğinizde görüntü alıyorsanız büyük ihtimalle bilgisayarınızın rami bozulmuştur tam olarak resim destekli konu açmadığınız için bir şey diyemiyorum.

İyi Forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.