Monitörün Ekranı Gidip Geliyor

Authors

Üye
1 Tem 2022
175
2
119
Türkiye Cumhuriyeti
Selamun Aleyküm

Herkese Merhaba, Arkadaşlar Bir Sorum Olacak? Sizlere İzniniz Olursa.. '' Casper M.C21.5FHD-L '' Model Monitörüm Var '' VGA - HDMI '' Cıkışlı VGA ' Bağlasam HDMI Ye De Bağlasam Ekranda Gidip Gelmeler Oluyor Driver Günçelemeleri Tam Yüklenmiş Gibi Gözüküyor Sistemden Bakınca Yeni Bir Kablo Aldım Hatta Lakın Oda Aynı Sorunu Veriyor Bana Maalesef.. Bu Olayı Yaşayan Varsa Lütfen Yoruma Belirtirseniz Çok Minnettar Olcam Sizlere.. Şimdiden Teşekkür Ederim İyi Forumlar.. Dilerim Herkese.

Ekran Kartı Model: MSI GEFORCE RTX 2060

Size Yaptıklarımı Söyleyım Arkadaşlar Söylediklerim Dışında Fikriniz Varsa Lütfen Belirtin..

Not :
Driver Yüklemeleri ( KALDIRIP - TEKRAR YÜKLENDİ )
HDMI Kablo Yeni Alında ( Kopukluk Veya Ezılme Vardır Şüpesı İle )
Başka Bi Bilgisayar'da Denendı.
Bilgisayar Format Atıldı ( Sistemde Hatta Vardı Diye Düşünürek Atıldı )
Ekran Karı Çıkarıp Temızlendı

serg.

Üye
13 Ağu 2022
125
1
52
Monaco
Aynısı benim laptop için de olmuştu. Ekran disko ışığı gibi yan sön yapıyor, ardından sadece fenerle görülebilecek bir hale geliyordu. Servis ekran kartı fanını degistirdiklerinde duzeldigini söylediler. Senin monitörünle mi alakalı bilmiyorum ama belki ekran kartını derinlemesine kontrol etmen sana yardımcı olacaktır.

Authors

Üye
1 Tem 2022
175
2
119
Türkiye Cumhuriyeti
Aynısı benim laptop için de olmuştu. Ekran disko ışığı gibi yan sön yapıyor, ardından sadece fenerle görülebilecek bir hale geliyordu. Servis ekran kartı fanını degistirdiklerinde duzeldigini söylediler. Senin monitörünle mi alakalı bilmiyorum ama belki ekran kartını derinlemesine kontrol etmen sana yardımcı olacaktır.
Aldığım Masaüstü Bilgisayar Dostum Nerden? Baksan 1-2 Ay Oldu..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.