Monster Abra A5 13.4 ses çok az çıkıyor

tamaytndrn

Üye
29 May 2013
61
5
İstanbul
Merhabalar, Monster laptobumdan ses çok az çıkıyor, tüm sürücüleri güncelledim. Sitesindeki driverlarıda manuel olarak indirip kurdum ama hala düzelmedi. Youtubetakilerde işe yaramadı. Böyle bir sorun yaşayıp çözen var mı ? bu cihazlarda ses çıkmıyor mu ? film bile izleyemiyorum o derece az. Bilen varsa lütfen yardım :cry:

Çözüm
Merhaba değerli üye,

Şikayet var üzerinden Şikayet talebi oluşturabilirsiniz.Ornegin a7 modeline verilen cevap şu şekilde;

"Sn. Alper D.,

sikayetvar.com web platformundan firmamıza iletmiş olduğunuz “Monster Abra A7 V11.1 Hoparlörden Ses Az Geliyor’ konu başlıklı şikayetinizi ile ilgili 25.02.2020 Tarihinde kayıtlı bulunan GSM 0541******* numaranızdan tarafınıza ulaşım gerçekleştirilememiştir. Yaşamış olduğunuz teknik problem ile ilgili sizlere yardımcı olmak isteriz. Ulaşım gerçekleştire bileceğimiz alternatif GSM numaranız veya tarih, saat paylaşmanız durumunda iletişime geçerek uzak bağlantı aracılığı ile sürücülerinizi kontrol edebiliriz. Saygılarımızla."

Bu şekilde cevap dönüşü sağlanmakta.

Talep için; Monster Notebook -...

Profesör

Kadim Üye
10 Nis 2020
5,088
1,608
-Türkistan-
Merhaba değerli üye,

Şikayet var üzerinden Şikayet talebi oluşturabilirsiniz.Ornegin a7 modeline verilen cevap şu şekilde;

"Sn. Alper D.,

sikayetvar.com web platformundan firmamıza iletmiş olduğunuz “Monster Abra A7 V11.1 Hoparlörden Ses Az Geliyor’ konu başlıklı şikayetinizi ile ilgili 25.02.2020 Tarihinde kayıtlı bulunan GSM 0541******* numaranızdan tarafınıza ulaşım gerçekleştirilememiştir. Yaşamış olduğunuz teknik problem ile ilgili sizlere yardımcı olmak isteriz. Ulaşım gerçekleştire bileceğimiz alternatif GSM numaranız veya tarih, saat paylaşmanız durumunda iletişime geçerek uzak bağlantı aracılığı ile sürücülerinizi kontrol edebiliriz. Saygılarımızla."

Bu şekilde cevap dönüşü sağlanmakta.

Talep için; Monster Notebook - Şikayetvar

Çözüm

tamaytndrn

Üye
29 May 2013
61
5
İstanbul
Merhaba bu bağlantıdaki programı dener misiniz? Ayrıca cihazı ne zaman almıştınız?
Merhabalar, işe yaradı çok teşekkür ederim. Lakin monster'ın ekstra bir uygulamay ihtiyaç duyması çok saçma :d

kurtdereli

Uzman üye
19 Tem 2020
1,086
243
-Türkistan-
Monster model bir bilgisayar da böyle bir sorunun olmasına şaşırdım fakat monsterin şikayet sitesine giderek şikayet talebin de bulunabilirsiniz. Diğer bir çözüm ise: Monster bilgisayarınızın ses sürücülerinin tamamen güncel olduğunu kontrol edin ve eğer güncel değil ise güncellemeyi deneyin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.