Çözüldü Monster bilgisayarlar kalitelimi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

R3deyes

Yeni üye
8 Eyl 2016
34
0
Başlıkta dediğim gibi sizce Monster bilgisayarlar iyi mi ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

piyanci42

Uzman üye
21 Nis 2015
1,437
1
Atmosfer
fiyata bağlı kardeşim 1 500 tl den 35 bin tl ye kadar bilgisayarlar uretiyrlar ama ağır program kullanan arkadaşalarımın hepsi cok memnun kullanılan parçaları dikkatli incele

R3deyes

Yeni üye
8 Eyl 2016
34
0
ben şu modeli almayı düşünüyorum da fikirlerinizi bekliyorum Abra A5 V10.2.2 15.6" Oyun Bilgisayarı

EdizS

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
327
0
Kosova
kendi mağazası da var.Eğer internetten alışveriş yapmam diyorsan kadıköyde bayisi var.Bakabilirsin.Laptopu soracak olursan düşünmeden al derim.İstediğin her şeyi rahatlıkla yaparsın.

ozgun777

Katılımcı Üye
26 Şub 2012
494
0
Mars
Monster kullanıcısıyım açılın :D
Bruh fakültem gereği 6-7 programı aynı anda kullanmam gerekiyor onu geç herhangi bir oyunda veya bir şekilde kastığını yarım yılda görmedim. Adı üstünde canavar, çekinmeden "shut up and take my money" diyebilirsin.
onu da geç bu fiyata böyle performans başka markada bulamazsın.
neden? çünkü türk malı heheh
yerli yatırımcıyı destekleyin lan! :D
vergi yok bikere... şaka şaka var türkiyedeyiz lul vergisiz mal yok ama az var monster'da
hadi hayırlısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.