[MONSTER/MSİ] Linux donma sorunu #Linux Kulübü

TCCT

Üye
15 Mar 2018
81
0
ugzN66.jpg

ugzN66.jpg
[/URL]

UhN8PN.jpg
UhN8PN.jpg
[/URL]

[COLOR="SeaGreen
FAbCYk.png
FAbCYk.png
[/URL]

[COLOR="Gray
ugzN66.jpg

ugzN66.jpg
[/URL]

[COLOR="SeaGreen
ugzN66.jpg

ugzN66.jpg
[/URL]

[COLOR="Red​

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
91
34
Gökyüzü
MSI ve Monster makine satın almak isteyen varsa özel olarak sormadıkça öğrenemeyecek. Linux kullanmanız mümkün değil o bilgisayarların çoğunda. Yanılmıyorsam işlemciden kaynaklıydı. Monster müşteri hizmetleri ile ısrarlı bir şekilde görüşürken linux kurulumu yapabilen bir iki nadir insan gördüklerini söylediler. Demek ki imkansız değil diye düşündüm ve teşekkür edip telefonu kapattım.

Daha sonra internette okkalı bir araştırma ile bu çözümü görmüştüm. Linux kullanıcılarının güçlü ihtimalle bir yerde karşısına çıkacaktır. Bu sorunu yaşadıktan sonra çözümünü de kendisi bulup güzel bir konu hazırlayan, bir de üstüne video çakan konu sahibine teşekkür ederim.

TCCT

Üye
15 Mar 2018
81
0
MSI ve Monster makine satın almak isteyen varsa özel olarak sormadıkça öğrenemeyecek. Linux kullanmanız mümkün değil o bilgisayarların çoğunda. Yanılmıyorsam işlemciden kaynaklıydı. Monster müşteri hizmetleri ile ısrarlı bir şekilde görüşürken linux kurulumu yapabilen bir iki nadir insan gördüklerini söylediler. Demek ki imkansız değil diye düşündüm ve teşekkür edip telefonu kapattım.

Daha sonra internette okkalı bir araştırma ile bu çözümü görmüştüm. Linux kullanıcılarının güçlü ihtimalle bir yerde karşısına çıkacaktır. Bu sorunu yaşadıktan sonra çözümünü de kendisi bulup güzel bir konu hazırlayan, bir de üstüne video çakan konu sahibine teşekkür ederim.

İpin ucunu siz göstermeseydiniz şuan monster ile davalık olmuştum hocam ben teşekkür ederim.

Sağolun hocam

Mr1302kurt

Yeni üye
15 Mar 2018
32
0
Peki bu işlemleri yaptıktan sonra fonksiyon tuşlarında sıkıntı yaşar mıyım? Klavye ışıgı da sıkıntılı bir mevzu tabi. Sanal kullanırım hep diye Monster'ı tercih ettim ama Windows kullanmak gerçekten boş oluyor. Linux kullanırken sürekli bir şeyler öğreniyor insan.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.