Monster notebook alınır mı

k4rt0shk4

Yeni üye
24 Nis 2021
31
3
Dünya
Herkese hayırlı akşamlar arkadaşlar,
Sitede tek bir başlık buldum ve bu başlıkta yetersiz gelince bir de ben deneyeyim dedim. Donanım olarak gerçekten canavarliğı var ama bir çok sitede yorum okuyunca kasasının çok kalitesiz olduğunu öğrendim acaba siz ne düşünüyorsunuz monster notebook hakkında?

24 Tem 2022
80
34
United States
Sitede tek bir başlık buldum ve bu başlıkta yetersiz gelince bir de ben deneyeyim dedim. Donanım olarak gerçekten canavarliğı var ama bir çok sitede yorum okuyunca kasasının çok kalitesiz olduğunu öğrendim acaba siz ne düşünüyorsunuz monster notebook hakkında?
  • Intel® Tiger Lake Core™ i5-11400H 6C/12T; 12MB L3; 8GT/s; 2.7GHz > 4.5GHz; 45W; 10nm SuperFin
  • Nvidia RTX3050 TI Max-Performance 4GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz AHVA Mat LED Ekran
  • 8GB (1x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 500GB CRUCIAL P2 PCIe M.2 2280 PCIe 3.0 x4 (Okuma: 2300 MB/s - Yazma: 940 MB/s)
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır.
  • 3 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD + 1x 2.5" Disk)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 24,9mm Kalınlık
  • 2,2kg Ağırlık
  • Alüminyum İle Güçlendirilmiş Kasa
Bu özelliklerine göre alırsan iyi

Losemis

Uzman üye
11 Ağu 2018
1,113
348
selamlar;
ünide bir arkadaşım da vardı tek şikayeti fan sesiydi sanırsam onların çoğu modelin de fan sesi sıkıntısı var rahatsız edici seviyede ötüyordu yani sınıfta o bilgisayarı açınca herkes anlıyordu sesten :)
iyice araştırmanı tavsiye ederim dostum ^^

Ghost Killer

Co Admin Yardımcısı
13 Ocak 2019
11,238
7,706
Monster'ın çoğunlukla abra modellerinde sorun çıktığını duymuştum, onun haricinde monster'ın diğer modellerini tavsiye edebilirim.

serg.

Üye
13 Ağu 2022
125
52
Monaco
Tulpar almıştım yaklaşık 2 yıl önce, benim için fanları da sorun değildi. Ama fan sesine takıntılıysan film izlerken bile ara sıra fanlar bi şahlanıyor. Tek arızası ekran kartının kendi fanıydı, servis sorun çıkartmadan halletti. Şu ekonomide ucuzluk için alacaksan monster tavisye ederim. Kasası da şu ana kadar zerre sorun çıkarmadı. Kaç defa 1000km sıkışık bagajda git gel yaptı laptop. Kasadan şikayet edenler yere fırlatarak toz alıyorlar galiba. YALNIZ dediklerim tulpar serisi için geçerli abraları bilemem.

serg.

Üye
13 Ağu 2022
125
52
Monaco
3050 modelini alma 50 serisi biraz kötü oluyor başka ekran kartlarına bak derim
50 ler çok saçma değil mi zaten? Yeni jenerasyon bir ekran kartı serisine (2060 veya 2070 tam hatırlamıyorum)'dan daha zayıf bir kart ekleyip piyasaya sürüyorlar. 2070 almak en mantıklısı ama ne yazıkki artık monsterda yok diye biliyorum.

SloreCode

Üye
21 Haz 2022
199
69
Slr
50 ler çok saçma değil mi zaten? Yeni jenerasyon bir ekran kartı serisine (2060 veya 2070 tam hatırlamıyorum)'dan daha zayıf bir kart ekleyip piyasaya sürüyorlar. 2070 almak en mantıklısı ama ne yazıkki artık monsterda yok diye biliyorum.
2070 olabilir hiç görmedim 70 serisi mükemmel diyebilir, anlamayan arkadaşlarıma şöyle diyorum ben 1080>3050 en kolayı bu oluyor yok seri fln anlamıyorlar

PresanS

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,470
203
24
Debian
Bilgi : Yukarıda geçtiği için yazıyorum Monster notebook modellerinde 2070 ekran kartlı olanlarıda var,

benim fikrim almanı tavsiye ederim. Sadece laptop değil Monster Notebook'un tüm ürünleriyle alakalı en ufak detayı bile bana sorabilirsin hiç şüphen olmasın... :) Almışken 8 değil 16 gb almaya dikkat et.

Bermuda

Yüce Admin
21 Eyl 2006
349
546
turkhackforums.cjb.net
Monster fiyat performans ürünü. Aynı özellikteki Dell, HP, MSI gibi ürünlerin fiyatları daha da pahalı. Ayrıca ömür boyu ücretsiz bakım gibi artıları var. Hatta bu konuda Linkedin üzerinde monster ile ilgili arama yaparsanız müşteri şikayetleri ile birebir neredeyse monster ceo sunun ilgilendiğini görebilirsiniz.

The Gölge

Saldırı Timleri Emektar
Bilgi : Yukarıda geçtiği için yazıyorum Monster notebook modellerinde 2070 ekran kartlı olanlarıda var,

benim fikrim almanı tavsiye ederim. Sadece laptop değil Monster Notebook'un tüm ürünleriyle alakalı en ufak detayı bile bana sorabilirsin hiç şüphen olmasın... :) Almışken 8 değil 16 gb almaya dikkat et.
:D Aabi

Squel12

Yeni üye
27 Mar 2022
36
6
kuzenimde vardı bende farklı gaming pc var ama onda 2 saat aralıksızvalorant oynadım hiç öyle abartılacak ısınma yok her pc de var böyle ufak ısınmalar

serg.

Üye
13 Ağu 2022
125
52
Monaco

Hocam girip bir baktım fakat 2070 kalmamıştı yerine 3050 getirmişler.

Stray is curse

Yeni üye
17 Ağu 2022
2
1
yapı kalitesi kötü ama müşteri hizmetleri çok iyi dedigin gibi donanımıda güzel fiyat performans ürünü zaten ben 2 yıldır kullanıyorum hiçbir sıkıntı yok sadece zorladıgın zaman fan sesi uçak kaldırıyormuş gibi geliyor :D onun haricinde oyun oynuyorsan özellikle fps oyunu klavyen sökülüyor bir zamandan sonra başka sıkıntım yok kullandıgım itibari ile.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.