Monster pc sorunu

Fanexsx

Katılımcı Üye
21 Ağu 2016
502
1
Anadoludan
İyi geceler,Monster abra a5 leptobum var özelliklerini şöyle yazayım ;
gtx 1050
intel i5 -7300hq 2,5 ghz
8 gb ram
1 tb harddisk
win 10

alalı 2 yıl oldu belki 2.5 yıl felan olmuştur son zamanlarda oyun oynarken çok kasma yapıyor fps dropları vs.. oyunlarıda geçtim google chrome kullanırken fln yavaş çalışıyor,işlem yaparken uzun sürüyor,dedimki 2 yıl oldu bi bakımını yapayım bakımlarını yaptım temizledim termal macun fln yeniledim sonra dedi bide sıfırlıyayım sıfırladım ama yine aynı sonuç bunun sebebi sizce ne olabilir ?.

Moderatör tarafında düzenlendi:

GroMsx125

Kıdemli Üye
5 Haz 2016
3,018
5
23
J A P O N Y A
Çok ilginç normalde formatla düzelmesi gerekirdi, benimde şöyle bir sistemim var;
R2xeZn.jpg

4 yıldır bende hiç termal macun yenilemedim 3-4 hafta önce birden çok kasmaya başladı format attım düzeldi. Ayrıca bilgisayarım sunucu gibi bir günde 14-15 saat açık kalıyor soğutucusuz saatlerce Gta IV, Gta V ve BeamNG Drive oynuyorum cidden bilgisayar alev alıyor ama tık yok. [Acer Laptop]

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.