Montajdan Anlayanlar

maske199

Üye
12 Haz 2016
87
0
Ben montaj da nasıl daha iyi olabilirim iyi olmak için tavsiye ettiğiniz bi eğitim seti varsa verirmisiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:

Teodoro

Uzman üye
13 Ocak 2018
1,498
0
Dergi Timi
Movie maker ile başla biraz kurcala ilk önce bir kaç gün internetten videolar falan izle. Daha sonra camtasiaya geçebilirsin. Ama movie makerı öğrenmen gerek öğrenirsen işin kolaylaşır.

'Teorina

Kadim Üye
13 Tem 2015
5,086
1
89
22
Her konu açıldığında tavsiye ettiğim program : Movavi Video Editör 14 (Crack Lazım)
Bu program hem basit kullanışlı, hem sistem gereksinimi az. Ha profosyonel tasarımlar tabi yapmıyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.