"MOTİVE" Evet sende başar artık !

uslanmax

Katılımcı Üye
25 Haz 2016
933
0
Ankara
W727am.png

insan neden hep gördüğünü yazar,
peki ya görmediklerimiz,
görmediğimiz milyonlarca şey var ki ,
mesela sen bi kızı seversin o başkasını onun sevdiğini de başkasını sever,
ama bilmezsin ki herkes bu dünyada 3. tekil kişi .
Sende o kız gibi mi olmak istersin veya önüne değil de arkana bakarsan ki bakacaksın da onları görebilirsin. Onlar da seni izlemekte . Bir adım bekle sakinleş ve zinciri kır . Yanına gelen kişiyi sev .Ölüm duygusu olsun sende de . Kork ölmekten Ölüp de bir daha sevememekten, Yapamayacağın işleri başaramamaktan kork ne olur. Artık indirdiğin oyunu oynayan değildi o oyunu yapan ol . Artık şarkı dinleyen değil de şarkı söyleyen ol.Sonunu düşünen olma Çünkü sonunu düşünenler şuan toprakta bu hayatı yaşa be dostum .Kahraman ol mesela , Mesela bir şey yap ve herkes seni kouşsun .Çok havalı değil mi ? Ama yap thomas edison gibi 1 kere de değil 2000 kere de yap Eninde sonunda başaracaksın .Uras Benlioğlu gibi ilk videoları 10 , 20 izlenirken şimdi milyonlarca kitleye ulaştı . Peki sen neden yapamayasın ki . Elbet bir gün deme Hemen şuan da yap bişeyler ...

G9n9gb.png

Yazı tamamen bana aittir ....

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.