motosiklet depriyaj takılı kaldı

23 Haz 2015
55
0
selam beyler motor 125 kuba depriyaj takılı kaldı depriyaj basma yerini çıkardım ama yinede olmadı herzaman boşda kalıyor vites de atılmıyor napacağım anlayanlar bi yardımcı olabilirmi ?

ByTurk 7

Katılımcı Üye
22 Haz 2015
917
2
Kaf Dağı
kardeşim şu an arama motoru ve brute çalışıyor intim sıkıntılı ama balatayı kelpeten ve ya pense tutmayı bilen herkes değiştire bilir yeni bi balata al içli dışlı (balata dediğim debriyaja takılı olan kablo) ve tak eğer yine aynı hatayı alırsan alttaki bağlantı yerini yağla istersen tamirciye bi baktır çok bir maliyeti olacaüını sanmıyorum 10 tl flndır balata takmasıyla beraber taş çatlasa 15 20 tl yi bulur

23 Haz 2015
55
0
kardeşim şu an arama motoru ve brute çalışıyor intim sıkıntılı ama balatayı kelpeten ve ya pense tutmayı bilen herkes değiştire bilir yeni bi balata al içli dışlı (balata dediğim debriyaja takılı olan kablo) ve tak eğer yine aynı hatayı alırsan alttaki bağlantı yerini yağla istersen tamirciye bi baktır çok bir maliyeti olacaüını sanmıyorum 10 tl flndır balata takmasıyla beraber taş çatlasa 15 20 tl yi bulur

köydeyim kardeş yoksa 10-*20 tl birşey değil tamam balata nedir k.b hiçbirşey bilmiyorum yapma hakkında :(

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.