Mount Blade Oyunu YARDIM!!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eLysee !

Katılımcı Üye
12 Ara 2010
602
0
KOCAELİ
Beyler Bnim ewde net yok :S Oyun için mauel activasyon gerekiyor fakat kodu bulamadım... Kendi sitesinde de var fakat ordada Hardware Hash yazıo onu anlamadım...Uniloader Diyi Bişey Bulmuslar O da verilen siteler full paralı Yardımm !!!!

v3nomtR

Kıdemli Üye
23 Şub 2010
2,688
0
İstanbul
İnternet olan bir yere gitme imkanı ayarlayıp google'dan mount and blade crack diye aratın.Dosyayı indirin oyunun bulunduğu dizine kopyalayın ve açın.Aktivasyon kodunu gir seçeneğine tıklayın ve manuel aktivasyona gelir tüm kutucuklar dolana kadar ''A'' harfine basın ve tamam deyin.Etkinleştiği zaman oyuna girip sınırsızca oynayabilirsiniz.Crack bulamazsanız bende var isterseniz upload edebilirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.