Mouse hakkinda

esat585

Üye
21 Ağu 2016
215
0
sivas yigido
S.a arkadaslar secimlerden sonra mouse almayi düşünüyorum ben
a4-tech laser x7
bloody a9081
arasinda kaldim bloody kullanan varsa yardimci olabilirmi tuslarda takilma bozulma oluyo diyenler varda bide a9 ve a90 aralarındaki fark nedir yardimlariniz icin simdiden tesekkurler.
Oynayacagim oyun=Cs Go

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
Merhaba,

Bloody zaten A4 Tech firmasının Gaming bölümüdür. Oyuncular için özel ekipmanlar üretir. Yani kalite olarak A4Tech firmasından bir farkı yoktur. Bloody olanını alabilirsiniz.

İyi forumlar...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.