Windows Mouse sorunu

NikreB

Yeni üye
8 Ocak 2017
24
0
masaüstüne sağ tus yapamıyorum ve doylarada ayrıca chromdaki ayarlar sekmesini sol tıkta yapamıyorum sacma bir durum var cözebilicek varmı

Moderatör tarafında düzenlendi:

'Execution

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,227
29
Cevap: acil yardım mause sorunu

Farklı bir mouse kullanarak deneyin. Aynı olayı yaşıyorsanız sorun bilgisayardadır. Bazen kurulan uyumsuz programlar bu gibi sorunlara yol açabiliyor aşağıdaki konumda anlatılanları uygulayıp tekrar deneyin.

https://www.turkhackteam.org/resiml...an-programlari-bulup-kaldirma-blackcoder.html

Farklı mouse kullanarak sorun Yaşamıyorsanız mouse'unuzun driverlarını güncelleyin.

hayalet18

Kıdemli Üye
3 Şub 2015
2,327
2
ERMENISTAN
4 farklı mause de aynısını yaparsa yazılımsaldır, format atın sorun düzelir, driverleri güncelleyin , bakım onarım programları ile taratın , advantec system care ultimate ile taratın, driver booster ile driverleri güncelleyin , eski bağlanmaş aygıtları temizleyin

NikreB

Yeni üye
8 Ocak 2017
24
0
4 farklı mause de aynısını yaparsa yazılımsaldır, format atın sorun düzelir, driverleri güncelleyin , bakım onarım programları ile taratın , advantec system care ultimate ile taratın, driver booster ile driverleri güncelleyin , eski bağlanmaş aygıtları temizleyin

düzelmesi icin format attım ilk başta düzeldide 2 3 saat sonra yine aynısı oldu

hayalet18

Kıdemli Üye
3 Şub 2015
2,327
2
ERMENISTAN
tüm driverleri el ile manuel kurun ekran kartı ses çipset internet usb vb, hazır driver pack kullanma , yukarda kullan dedim ama sorun düzelmediyse kullanma,eski işletim sistemi kullan 7 gibi , bide masaüstü ise yuvarlak giriş kullan ps1 ps2 portları mor ve yeşil varya anakartta, bide öyle dene, çünkü benim başıma senin gibi geldi anakart , arızalı çıkmıştı , garantide onarıma gönderdim , adamlar değiştirip göndermişler, bios güncelle ve ayarlarını standart yap yada kendin bilin ayarla, mause pad kullan

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.