Mouseler çöpe monitör varken

3saniye

Katılımcı Üye
10 Ara 2006
324
3
İzmir
Az kaldı az yakında sadece mause değil klavye monitör onlarda olmıcak.küçük bi kutudan sağa sola yansıcak herşey
 

3333

Emektar
27 Ara 2005
3,212
45
Little Town.
Arkadaşlar program sadece pcnin içerisini 3 boyutlu yapıyor yani ekranı sağa sola döndürebiliyorsunuz we bir tek linuxte war bu program adı dilimin ucunda ama söyleyemedim şimdi

ama adamın eli ile monitöre dokunması farklı yeni bir teknoloji o monitörün üzerine şeffaf bi madde geçiriliyor we dokunduklarımızı algılayabiliyor nasıl ama ?
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.