Mozaiktir Türkiye

CaLLaHaN

Uzman üye
6 Kas 2010
1,935
0
117
ƒєηєявαнçєCυмнυяiyeti
Şehitlerin kanları,
Aziz vatan toprağı
İle yoğrulmuş harcı
Mozaiktir Türkiye

Kuzeyli, güneylisi
Doğulu batılısı
Yoktur ayrı gayrısı
Mozaiktir Türkiye

Aleviyle, sünnisi
Hacı Bektaş Veli'si
Yunus'u, Mevlana'sı
Mozaiktir Türkiye

Tasasında, sevinçte
Milli ve dini günde,
Coşkuyla tek yürekte
Mozaiktir Türkiye

Çanakkale anıta,
Yatan koyun koyuna,
Şehitlere baksana
Mozaiktir Türkiye

İçten,dıştan düşmana
Lanetler olsun ona
Gelmeyelim oyuna
Mozaiktir Türkiye

Şu ezanlar aşkına
Bayrak, vatan uğruna,
Akan şehit kanına
Mozaiktir Türkiye

Ezanlar hiç susmasın
Bayrağım dalgalansın
Vatanım çok yaşasın
Mozaiktir Türkiye

Şehit kanı akmasın,
Analar ağlamasın
Dikkat et kırılmasın
Mozaiktir Türkiye
Şükrü Topallar

nomsaybat

Yeni üye
17 Ara 2010
21
0
https://tik.lat/Gu5l6
arkadaşlar bu rok@it le istediğinizi yapın müzik şarkı her şey dahil gerçekten çok iyi bir program ben kullanıyorum sizlerde kullanın virüs taraması yapılmıştır bir sakınca yoktur bana inanın
ekolayzer bile var daha sayamadığım bir çok şey mesajlarınızı bekliyorum saygılar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.